Reklama
placeholder
News

Littlemooonster96 wspiera Justina Biebera. Taka fanka to skarb!

Littlemooonster96 wspiera Justina Biebera. Taka fanka to skarb!

Fot. Instagram.com/ littlemooonster96

Reklama
Reklama
placeholder

Angelika Mucha wspiera Justina Biebera na Instagramie! Blogerka w poruszającym wpisie opowiedziała, ile znaczy dla niej wokalista. To bardzo ważne słowa, tym bardziej, że Bieber przechodzi teraz trudne chwile.

Littlemooonster96 w Wielkiej Wylewce! Zobaczcie, co powiedziała >>

Angelika Mucha - życzenia dla Justina Biebera 

Angelika Mucha, która działa w sieci pod pseudonimem Littlemooonster96,zasłynęła jako największa fanka Justina Biebera. Rekordy popularności bił jej filmik z koncertu wokalisty, na którym udało jej się spotkać idola, a nawet go dotknąć! Mucha zawsze podkreśla, że kibicuje Justinowi z całych sił, nic dziwnego, że postanowiła mu złożyć życzenia urodzinowe:

Bardzo ważna dla mnie osoba kończy dziś 25 lat. Kocham i wspieram Justina Biebera od 8 lat, przez dużą część mojego życia. (…) Nauczyłeś mnie się nie poddawać i zawsze być sobą. Jesteś wspaniałą osobą o niesamowicie dobrym sercu.

Życzę Ci szczęścia i spełnienia w dalszym życiu, szczególnie prywatnym, bo bardzo na to zasługujesz. (…)

Dziękuję, Justin.

Zawsze Twoja #belieber

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę >> 

Justin Bieber - choroba 

Nie od dziś wiadomo, że Justin Bieber walczy z problemami ze zdrowiem. Chociaż wydawało się, że gwiazdor wychodzi na prostą, znowu zawisły nad nim czarne chmury. Justin Bieber poinformował fanów na Instagramie, że przechodzi bardzo trudne chwile. Prosił także o modlitwę.

Chociaż wpis Littlemooonster96 pojawił się w internecie kilka dni przed tym dramatycznym wyznaniem, na pewno jej słowa będą dla gwiazdy ogromnym wsparciem w ciężkich momentach. 

Takie wsparcie jest bezcenne, nie uważacie? 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama