News

Michał Piróg BEZ MAJTEK na Instagramie!

Michał Piróg BEZ MAJTEK na Instagramie!

Fot. Instagram.com/michalpirog

Michał Piróg pokazał zdjęcie bez majtek na Instagramie! To nie jest żart. Prezenter zdradził dlaczego pochwalił się tak odważną fotką.

Michał Piróg ma dziecko?! "Mówcie mi tato" >> 

Michał Piróg jest znany z tego, że często zabiera głos w ważnych sprawach społecznych. Niedawno na swoim Instagramie poruszył temat akceptacji siebie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że współprowadzący program Top Model dodał przy okazji fotkę z… gołą pupą!

To jedno ze zdjęć, które powstało do kalendarza „Nie Wstydź Się” dla @magazynreplika. Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują, są tematami tabu. Ja podczas programu @topmodelpolskatvn zawsze się zastanawiałem czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi. Powiem tak, jest jakiś w tym stres, ale ja się pytam czemu? W czasach, kiedy kreowany jest model idealnego wzorca sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. Czas się chyba wyzwolić – czytamy w opisie zdjęcia.

Michał Piróg walczy z chorobą. Nigdy wcześniej o niej nie mówił >> 

Fotka, na której Michał Piróg pozuje bez majtek wzbudziła mieszane uczucia, ale nie brakuje pozytywnych komentarzy od fanów. ;-) 

Ja się tylko pytam, czemu w koszulce? Jak całość to całość, a nie pół

Kocham!

Dobry poślad!

Myślę, że niejedna modelka może pozazdrościć tak jędrnych pośladków

Gratuluję odwagi!

Fajowa pupeczka – pisali.

Michał Piróg odmówił udziału w telewizyjnym show. Zrobił to za pomocą wymownego gestu >> 

A Wy co sądzicie? Podoba Wam się ta fota?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.