News

Michał Piróg odmówił udziału w telewizyjnym show. Zrobił to za pomocą wymownego gestu

Michał Piróg odmówił udziału w telewizyjnym show. Zrobił to za pomocą wymownego gestu

Fot. Instagram.com/michalpirog

Dance, dance, dance – o tym nowym tanecznym show jest coraz głośniej. Sporo kontrowersji wzbudził skład jury programu, w którym znaleźli się Ida Nowakowska – tancerka, prezenterka telewizyjna, Ewa Chodakowska – trenerka fitness i Robert Kupisz – projektant mody. Teraz emocje podgrzał także Michał Piróg, który w dość dosadny sposób wyraził opinię na temat produkcji.

Dance, dance, dance: Znamy jurorów nowego tanecznego show >> 

Dance, dance, dance: Michał Piróg odmówił udziału w programie

Michał Piróg opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje… środkowy palec. Jednocześnie tancerz zwrócił się bezpośrednio do jednej ze stacji, które na swojej antenie wyemitują program i dość stanowczo wyjaśnił, że nie weźmie udziału w nowym show:

Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie – napisał.

Popek zatańczy w nowym programie?! >> 

Post Michała Piróga podzielił internautów. Jedni chwalili go za odwagę, inni zarzucali mu nawet szerzenie mowy nienawiści:

Panie Michale, dezaprobatę można wyrazić na wiele sposobów... Mam jednak wątpliwości, czy wymachiwanie środkowym paluszkiem jest tym najlepszym i najwłaściwszym. Wiadomo, mamy wolność słowa, wolność poglądów, wyznania etc. Jednak taka postawa może nieco nakręcać spiralę hejtu, a przecież wspiera Pan akcję przeciwko nienawiści. Pozdrawiam – napisał jeden z fanów.

Na zarzuty Michał Piróg odpowiadał przede wszystkim argumentami o wolności słowa i prawie do wyrażania swojego zdania. Zaznaczał jednocześnie, że jego poglądy są zupełnie odmienne od tej, które wyznaje wspomniana telewizja, dlatego nie wystąpi na ich antenie.

Dobrze zrobił?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był kolejny wspaniały finał @fundacjawosp . Chociaż zdarzenia które miały miejsce w Gdańsku przyćmiły ten wieczór. Atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jest nie wyjaśniony jak do tej pory. Stan prezydenta nadal ciężki. Wiem, że w naszych głowach i myślach kotłuje się milion myśli na ten temat. Wiem, że zaczęliśmy obarczać wina tych którzy do nienawiści dają przyzwolenie w obecnych czasach, wiem , że w stosunku do Pawła Adamowicza jak i innych prezydentów miast skierowane były pogróżki w postaci ”aktów zgonu” wystawiane przez młodzież wszechpolska. Wiem , że niektórzy politycy dali upust swoim chorym poglądom pomimo tragedii. Mam jednak nadzieję, że my jako cywilizowane społeczeństwo różnimy się od tych marginalnie przepełnionych nienawiścią jednostek i poczekamy z obwinianiem i opluwaniem innych za to co zdarzyło się wczoraj do wyjaśnienia okoliczności tego zajścia. Teraz pozostaje nam jedynie życzyć powrotu do zdrowia Prezydentowi Adamowiczowi, solidaryzując się z rodziną i bliskimi.

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coś się szykuje :) #tuesday #haveaniceday #lights #barba

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj