Reklama
placeholder
News

Ta modelka połamała sobie nogi dla byłego już męża. Dlaczego?

Ta modelka połamała sobie nogi dla byłego już męża. Dlaczego?

fot. instagram.com/theresiafischer/

Reklama
Reklama
placeholder

Theresia Fischer zezwoliła na połamanie swoich nóg, by zadowolić byłego męża. Dziś kobieta żałuje kosztownych, a przede wszystkim niebezpiecznych operacji, jakich się podjęła. Jaki był ich cel i dlaczego tak bardzo nalegał na nie jej tamtejszy partner?

Tiktokerka narzekała na ból ucha. W szpitalu znaleźli w nim ĆMĘ [WIDEO] >>

Modelce połamano nogi, by zadowolić jej wymagającego partnera

Theresia Fischer jest niemiecką modelką, która naturalnie mierzyła 170 centymetrów wzrostu. Już wcześniej interesowała się modelingiem i stawiała pierwsze kroki w swojej karierze. Z czasem uległa namowom męża, który gustował w kobietach o długich nogach i podjęła się dwóch operacji, które dodały jej aż 14 centymetrów. Obecnie mierzy 184 centymetry wzrostu, a same jej nogi mają 116 centymetrów.

Nie była to do końca samodzielna decyzja Fischer, ponieważ mężczyzna szantażował ją, że jeśli nie spełni jego oczekiwań, zostanie sama. 31-latka przyznała w wielu wywiadach, że chętnie cofnęłaby czas i nie podjęłaby tak radykalnych kroków w zmianie wyglądu. Uważa, że operacje były zbyteczne. Na nogach kobiety nadal znajdują się widoczne blizny po ingerencji lekarzy. Łączny koszt zabiegów wyniósł 128 tysięcy funtów, czyli ponad 650 tysięcy złotych.

Polska modelka miała wypadek. Ma poparzoną twarz i ręce >>

W celu wydłużenia nóg najpierw konieczne było ich połamanie. W kości piszczelowe modelki włożono pręty, dzięki którym możliwa była regulacja i rozciąganie. Zrastająca się kość była sztucznie wydłużana przez umieszczenie w tzw. rusztowaniu. Całość była wyjątkowo bolesna i ryzykowna, ponieważ podczas zabiegu rozciąganiu poddane były również mięśnie i nerwy. Przez długi czas kobieta musiała oszczędzać siły i m.in. nie uprawiać sportu. 

Theresia Fischer często publikuje swoje zdjęcia na instagramowym profilu, na których eksponuje wyjątkowo długie nogi. Dzieli się z fanami również informacjami o stanie zdrowia oraz danymi dotyczącymi zmian w jej kończynach. W komentarzach znajdują się zarówno miłe słowa, jak i krytyka. We wpisach 31-latka podkreśla, że w swoim ciele czuła się dobrze jeszcze przed operacjami.
 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama