Reklama
placeholder
News

Natalia Nykiel: nowa EP-ka już w sieci!

Natalia Nykiel: nowa EP-ka już w sieci!

fot. YouTube.com/NataliaNykielVEVO

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Nykiel zaprezentowała nową EP-kę!

Minialbum Origo to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel. Autorka wielokrotnie nagradzanych płyt Lupus Electro i Discordia wydała bez zapowiedzi mocną i bardzo emocjonalną EP-kę. Origo to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. Za produkcję albumu odpowiada ponownie Michał Fox Król. 

Natalia Nykiel – nowa płyta 2019

Artystka przyzwyczaiła nas do starannego doboru współpracowników przy tworzeniu swoich płyt, jednak tym razem lista nazwisk pojawiających się na odwrocie płyty jest naprawdę imponująca. Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars) czy brytyjskie objawienie muzyki soul Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem.

Maciej Musiał JEST SINGLEM? Olga Buława to podobno przeszłość >>

To nie wszystko! Josh Farro i Hayley Williams z Paramore udzielili zgody na wykorzystanie fragmentu ich utworu Careful w najnowszym singlu Natalii Volcano. Wow!

Część nagrań odbyła się w Electric Feel Studios w Kaliforni, gdzie swoją najnowszą płytę zarejestrował m.in. Post Malone czy ostatnie hity nagrywała Rosalia. Za mastering odpowiada laureat Grammy Lewis Hopkin ze studia Stardelta w Wielkiej Brytanii.

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Wpadniecie na… soczek? >>

Origo jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii, które ukazuje się na rynku międzynarodowym. Brawo!

Natalia Nykiel – Origo: gdzie kupić?

W Polsce EP-ka ma swoją specjalną edycję fizyczną, która ukazała się w limitowanym nakładzie 1500 egzemplarzy i jest dostępna wyłącznie w salonach Empik i na empik.com. 

Każdy fizyczny egzemplarz został odręcznie podpisany przez Natalię.
 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama