Reklama
placeholder
News

Natalia Nykiel zamiast Margaret w The Voice of Poland 'za ogromną stawkę'?

Natalia Nykiel zamiast Margaret w The Voice of Poland 'za ogromną stawkę'?

Fot. Instagram.com/natnykiel/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Nykiel zastąpi Margaret w The Voice of Poland? W mediach pojawiła się informacja, że za bycie jurorem produkcja proponuje jej ogromną stawkę.

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego? >> 

W 10. edycji The Voice of Poland, obok Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka, dwie gwiazdy debiutowały w roli trenerów. Byli to Kamil Bednarek i Margaret. Czy zobaczymy wokalistkę kolejnej odsłonie muzycznego show? W rozmowie z Pomponikiem Margaret przyznała, że nie wie czy zdecyduje się na udział w następnej edycji. 

Z kolei Pudelek informował, powołując się na swoje źródło, że produkcja programu jest zadowolona z jurorów „na tyle, że nie chce żadnych zmian”. Niestety jakiś czas później Margaret ogłosiła, że przerywa karierę na dłuższy czas, więc bardzo prawdopodobnym jest, że nie pojawi się w 11. edycji The Voice of Poland.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Natalia Nykiel zostanie jurorką w The Voice of Poland?

Niedawno pojawiły się informacje, że Margaret w roli jurorki The Voice of Poland 11 miałaby zastąpić Natalia Nykiel. Portale podają, powołując się na osobę pracującą przy produkcji show, że wokalistce zaproponowano za to stanowisko historyczną kwotę prawie miliona złotych! Mówi się również, że Nykiel, która mieszka w tej chwili w Portugalii, miałaby zagwarantowane loty do Polski biznes klasą, żeby móc brać udział w nagraniach.

Portale podają, że produkcja The Voice of Poland przeprowadzi rozmowę z Natalią Nykiel w sprawie angażu w programie jeszcze w grudniu 2019 roku.

Natalia Nykiel: nowa EP-ka już w sieci! >> 

Przypominamy, że rola trenerki nie byłaby dla Natalii Nykiel debiutem w programie. W 2013 roku 24-letnia wokalistka brała udział w 2. edycji The Voice of Poland. W drużynie Patrycji Markowskiej dotarła do finału show, jednak ostatecznie jego zwycięzcą został podopieczny Justyny Steczkowskiej – Michał Sobierajski.

Natalia Nykiel ma na swoim koncie dwie płyty studyjne - Lupus Electro (2014) i Discordia (2017). 15 listopada 2019 roku wokalistka wypuściła minialbum Origo.

Natalia Nykiel sprawdziłaby się jako juror The Voice of Poland?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama