Reklama
placeholder
News

Natalia Nykiel w najdroższym teledysku w swojej karierze! Zobacz VOLCANO

Natalia Nykiel w najdroższym teledysku w swojej karierze! Zobacz VOLCANO

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Nykiel pokazała teledysk do singla Volcano. Fani wokalistki będą zachwyceni, bo to produkcja stworzona z ogromnym rozmachem!

Spalony dom, żywy ogień, efekty specjalne, ekipa filmowa licząca sto osób, pirotechnicy, kilkudziesięciu strażaków i lekarzy – to nie relacja z planu kasowego filmu, ale opis tego, co działo się na planie widowiskowego klipu Natalii Nykiel do piosenki Volcano.

Marcin Maciejczak wrócił do szkoły po wygraniu The Voice Kids. Tak powitali go koledzy [WIDEO] >>

Nowy teledysk Natalii Nykiel jest nie tylko najbardziej kosztownym klipem w dotychczasowym dorobku Nykiel, ale też w historii wytwórni Universal Music Polska!

Natalia Nykiel - album Origo (2020)

Koniec roku był dla Natalii Nykiel wyjątkowo pomyślny. Artystka wydała z zaskoczenia nowy mini album Origo, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

Wygrała Eurowizję, dzisiaj żałuje udziału. „To niszczy” >>

Origo odnosi sukcesy również poza Polską - to pierwsze wydawnictwo w karierze artystki, które ukazało się na całym świecie i zdobywa również coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej. Najlepszym dowodem na to jest zaproszenie Natalii z nową płytą na jeden z najważniejszych i największych festiwali na świecie: SXSW w Austin w Teksasie.

Co więcej, organizatorzy festiwalu spośród ponad dwóch tysięcy artystów występujących na festiwalu wybrali 10 najlepszych wykonawców międzynarodowych i w tym gronie także znalazła się Natalia! Takim sukcesem nie mógł się dotąd pochwalić żaden polski artysta. Wow!

Demi Lovato bez makijażu! Wygląda PIĘKNIE >>

Natalia Nykiel – koncerty 2020: trasa Origo

25.03.2020 - WARSZAWA

26.03.2020 - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

27.03.2020 - GDYNIA

29.03.2020 - KRAKÓW

23.04.2020 - POZNAŃ Enea Spring Break

24.04.2020 - RADOM

25.04.2020 - ŁÓDŹ

26.04.2020 - ZIELONA GÓRA

29.05.2020 - SZCZECIN

 

Teledysk do piosenki Volcano zobaczycie TUTAJ >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama