News

Netflix – film o Eurowizji to komedia! Data premiery, piosenka, fabuła

Netflix – film o Eurowizji to komedia! Data premiery, piosenka, fabuła

Fot. materiały prasowe/Eurovision.tv

Film o Eurowizji wyprodukowany przez Netflixa to komedia! Poznaliśmy pierwszą piosenkę oraz informacje na temat fabuły i premiery. Co już wiemy?

Eurowizja: koncert Europe Shine A Light online. Gdzie oglądać? >>

Netflix: film o Eurowizji

Netflix wyprodukował film o Eurowizji. Będzie on oparty na Konkursie Piosenki Eurowizji zorganizowanym w Szwajcarii w 1956 roku. Komedia ma ma opowiadać o dwóch islandzkich muzykach – Larsie Erickssonga i Sigritcie Ericksdottiry. Ich marzeniem jest reprezentowanie swojego kraju w podczas Eurowizji. Chociaż los stawia przed Erickssongiem i Ericksdottirem sporo przeciwności, postanawiają spróbować swoich sił w widowisku.

Oficjalny tytuł produkcji brzmi Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga. Scenariusz do filmu napisali natomiast Andrew Steele i Will Ferrell. Amerykański aktor jest wielkim fanem Konkursu Piosenki Eurowizji od 20 lat. Wiele razy oglądał wydarzenie na żywo, m.in. w Kopenhadze (2014) i Lizbonie (2018).

Twórcy właśnie opublikowali jedną z piosenek, którą usłyszymy w filmie. Utwór Volcano Man w wykonaniu Willa Farrella i My Marianne jest dostępny na platformie streamingowej Spotify lub na YouTube.

Oni zaskoczyli swoim udziałem w #Hot16Challenge – tego nikt się nie spodziewał >>

Film o Eurowizji – kiedy premiera?

Pierwotnie premiera filmu Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga była zaplanowana na maj 2020 roku, żeby zbiegła się z 65. Konkursem Piosenki Eurowizji. Jednak na wskutek wybuchu pandemii koronawirusa premiera produkcji została opóźniona. Netflix jeszcze nie ogłosił nowej daty, ale ma premiera filmu ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Film o Eurowizji – obsada

W filmie Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga w główne role muzyków Larsa Erickssonga i Sigrit Ericksdottir wcielą się Will Farrell i Rachel McAdams. Wiadomo, że w produkcji wystąpi również Demi Lovato, Pierce Brosnan oraz Dan Stevens.

Podobno antyfani wokalnego talentu Pierce Brosnana w musicalu Mamma Mia! dotarli do informacji, że jego rola wymaga najmniej śpiewu. ;) Już wkrótce się przekonamy czy jest to prawda.

Alicja Szemplińska – wiek, miasto, Instagram. Co wiemy o wokalistce? >>

Obejrzycie film o Eurowizji?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.