News

Offset NA SCENIE błagał Cardi B, żeby do niego wróciła. Jest VIDEO

Offset NA SCENIE błagał Cardi B, żeby do niego wróciła. Jest VIDEO

instagram.com/offsetyrn

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Cardi B i Offseta. Przypomnijmy, że para wzięła potajemny ślub we wrześniu 2017 roku, a w 2018 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę o imieniu Kulture. Podobno Offset zdradzał raperkę!

Podobno według Cardi B to definitywny koniec związku, ale Offset nadal próbuje odzyskać swoją żonę. Raper pojawił się na sobotnik koncercie Cardi B w Los Angeles i… wszedł na scenę. Offset pojawił się z kwiatami przepraszając Cardi B za zdradę. To wszystko było ustawione – za plecami artystki wyświetlił się napis Weź mnie z powrotem, Cardi.

Odpowiedź raperki jest niesłyszalna, ale po mimice można wywnioskować, że te widowiskowe przeprosiny nie przyniosły skutku.

Pomyślicie pewnie, że to sposób Cardi B na większy rozgłos – nie jest to chyba jednak prawda, bo organizator koncertu nic nie wiedział o „występie” Offseta.

Headlinerzy i ich ekipy mają pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na scenie i kto jest na nią wpuszczany podczas ich występów na Rolling Loud. Festiwal nie zakłóca ich występów, nie ingeruje też w setlisty – skomentowała osoba z obsługi odcinając się od akcji Offseta.

Co Waszym zdaniem powinna zrobić Cardi B?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WINNERS @offsetyrn

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

F L O O R S E A T W I T H M R. & M R S. W A T E R

Post udostępniony przez OFFSET (@offsetyrn)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.