Reklama
placeholder
News

Chciał wyglądać jak gwiazda BTS. Oli London przeszedł 18 operacji

Chciał wyglądać jak gwiazda BTS. Oli London przeszedł 18 operacji

Fot. Instagram.com/londonoli/Wikimedia Commons/AJEONG_JM

Reklama
Reklama
placeholder

Oli London przeszedł 18 operacji, bo chciał wyglądać jak gwiazdor BTS. Influencer spotkał się z krytyką i oskarżeniami o przywłaszczenie kulturowe.

TikTok: Michael Jackson ma sobowtóra! Uderzające podobieństwo >>  

Oli London to popularny influencer. Konto na Instagramie 29-latka pochodzącego z Wielkiej Brytanii obserwuje ponad 300 tysięcy osób. O mężczyźnie znowu jest głośno za sprawą metamorfozy, którą przeszedł, żeby upodobnić się do Jimina z BTS.

Oli London przez jakiś czas mieszkał w Korei Południowej. Twórca postanowił zmienić swój wygląd, żeby przypominać idola ze słynnego bandu. W ciągu kilku lat przeszedł szereg zabiegów, które miały mu w tym pomóc. Poddał się liftingowi twarzy, w tym brwi i skroni, miał operację oczu, zmienił kształt szczęki i zębów. Mówi się, że na swoją przemianę Oli London wydał co najmniej 150 tysięcy dolarów.

29-latek identyfikuje się jako Koreańczyk. Uważa, że dzięki metamorfozie, którą przeszedł w pełni może być sobą.

Tak Wersow wyglądała 6 lat temu. Została wtedy Miss Internetu [ZDJĘCIA] >>

Niektórzy internauci zarzucają Oliemu Londonowi przywłaszczenie kulturowe.

Może zostanę bardziej zaakceptowany przez społeczność koreańską, zobaczą, jak bardzo kocham ich kulturę. Chcę też, żeby Jimin był ze mnie dumny, to mój największy idol. Teraz wyglądam jak on – mówił mężczyzna w rozmowie z portalem TMZ.

W 2020 roku Oli London poślubił kartonową podobiznę k-popowego wokalisty. Ślub odbył się w Las Vegas, a ceremonię poprowadził mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya.

Jeśli interesują Was nowości i ciekawostki ze świata k-pop i kultury koreańskiej i uwielbiacie słuchać k-popowych hitów, oglądajcie K-Pop Non Stop w 4FUN TV! Premiera w każdą niedzielę o 9.00. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama