Reklama
placeholder
News

Otsochodzi i jego partnerka zostali rodzicami! Pochwalili się zdjęciami w sieci

Otsochodzi i jego partnerka zostali rodzicami! Pochwalili się zdjęciami w sieci

fot. Instagram/ @otsochodzi/ @susi_clay

Reklama
Reklama
placeholder

Otsochodzi podzielił się radosnymi nowinami na swoim koncie na Instagramie. Raper wraz z partnerką Susi zostali rodzicami. Na początku marca 2024 roku para pochwaliła się krótkim filmikiem w mediach społecznościowych, który był zapowiedzią tego, że spodziewają się dziecka. Publikując zdjęcia w sieci potwierdzili, że... na świecie powitali już swoją pierwszą pociechę.

Jawor zostanie ojcem! Ogłosił to w klipie do Playdoh >>

Otsochodzi i Susi zostali rodzicami! 

Otsochodzi, znany również pod pseudonimem Młody Jan, jest raperem z polskiego podwórka. Szczególną sławę przyniosło mu członkostwo w grupie OIO oraz album Tarcho Terror, który wydał w 2022 roku. Znaczną popularnością cieszy się również jego piosenka Nowy Kolor, która zyskała miano platynowej płyty. Raper jest też współtwórcą krążków z artystami, takimi jak Oki, Taco Hemingway oraz Young Igi. Prywatnie Otsochodzi jest w szczęśliwym związku z Susi Clay. Choć o partnerce rapera niewiele wiadomo, z jej działalności na Instagramie można wywnioskować, że rozwija się ona jako stylistka mody i kreatorka wizerunku.

W marcu 2024 roku para opublikowała w mediach społecznościowych film zapowiadający radosną nowinę o ciąży Susi. Na początku lipca 2024 roku raper i jego partnerka ogłosili, że ich pierwsze dziecko jest już na świecie, publikując na InstaStory zdjęcia, które znajdziecie poniżej. Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Cały ten rap: jest zwiastun serialu o polskich artystach. Kiedy premiera? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama