News

Polski support Nicki Minaj ogłoszony! Kto zagra przed artystką?

Polski support Nicki Minaj ogłoszony! Kto zagra przed artystką?

fot. materiały prasowe/Prestige MJM

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już 24 lutego 2019 roku, a my właśnie dowiedzieliśmy się jaki polski artysta wystąpi jako jej support. Organizatorzy postanowili zostać w klimacie hip hopowym, a przed Nicki Minaj w Łodzi zaśpiewa... Smolasty! 

Polski support Nicki Minaj: Smolasty

Smolasty to jedna z najciekawszych ostatnio postaci polskiego przemysłu muzycznego. Po świetnym albumie Fake Love, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowych i wyprzedanej trasie koncertowej - czas na kolejny krok. Smolasty wystąpi teraz z gwiazdą z najwyższej póki - z samą Nicki Minaj!

Twórczość Smolastego jest orzeźwiającym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single Uzależniony i Fake Love) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”).

Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach Pink Friday i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani – mówi Smolasty.

Marzenia się spełniają!

Nicki Minaj - koncert w Polsce 2019

Nicki Minaj, Juice WRLD oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.

Jeśli chcesz wygrać bilet na to wyjątkowe wydarzenie i posłuchać Nicki Minaj i Smolastego na żywo - mamy dla Ciebie coś specjalnego. Weź udział w konkursie i wygraj bilet na koncert Nicki Minaj od 4FUN.TV! Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ >>

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.