Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel chce, żeby powstał o niej film. Zainspirowała ją Ewa Farna

Roksana Węgiel chce, żeby powstał o niej film. Zainspirowała ją Ewa Farna

Fot. Instagram.com/ewa_farna93/roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel chce, żeby powstał o niej film. 15-letnia gwiazda zainspirowała się Ewą Farną.

Roksana Węgiel na Eurowizji 2021? Jest komentarz >> 

W 2018 roku Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję show The Voice Kids, a później, jako pierwsza w historii Polka, została laureatką Eurowizji Junior. Od tamtej pory kariera 15-latki rozwinęła się błyskawicznie. Roxie ma na swoim koncie już sporo nagród, jej debiutancka płyta – Roksana Węgiel – w mgnieniu oka zdobyła status złotej płyty. W listopadzie 2019 roku na rynku pojawiła się jej książka – The X Book.

Roksana Węgiel - film 

Mimo że Roksana Węgiel już teraz jest bardzo zapracowana, myśli o kolejnych projektach. Jak się okazało 15-latka chciałaby, żeby powstał o niej film. W wywiadzie, którego wokalistka udzieliła portalowi Pomponik zdradziła, że do tego pomysłu zainspirowała ją Ewa Farna.

Ostatnio oglądałam film o Ewie Farnej i chciałabym, żeby powstało coś podobnego o mnie. To jest moje marzenie! Chciałabym tam przekazać, że mój zawód to jest ciężka praca. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dodatkowo zawarłabym tam ciekawostki dla fanów – mówiła Roxie w rozmowie z dziennikarzami.

Przypomnijmy, że w 2017 roku miał premierę film dokumentalny o Ewie Farnej – Ewa Farna 10: Skazana Na Busa. Polsko-czeska produkcja w reżyserii Martina Linharta pokazywała piosenkarkę w różnych rolach i w momencie podejmowania ważnych decyzji, zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

Roksana Węgiel chce być aktorką! Co jeszcze zdradziła w #4FUNhome? >> 

Warto dodać również, że Roksana Węgiel ma już za sobą debiut aktorski. W lutym 2020 roku zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 gościnnie pojawiła się w filmie twórcy internetowego – Reżyser Życia. Jakiś czas temu w #4FUNhome Roxie potwierdziła, że w przyszłości chciałaby zagrać w innej produkcji.

Chcielibyście zobaczyć film o Roxie Węgiel?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama