News

Roksana Węgiel RAPUJE w nowym kawałku! „Polska Ariana Grande”

Roksana Węgiel RAPUJE w nowym kawałku! „Polska Ariana Grande”

Fot. YouTube.com/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel rapuje w nowym kawałku! 14-latka wypuściła właśnie singiel MVP. Niektórzy fani porównują Roxie do Ariany Grande. Mają rację?

Roksana Węgiel wydaje książkę! Co wiemy o The X Book? >> 

Roksana Węgiel – nowa piosenka MVP

15 listopada w internecie pojawił się nowy singiel Roxie Węgiel. Singiel MVP promuje reedycję debiutanckiej płyty 14-letniej wokalistki. Przypomnijmy, że krążek Roksana Węgiel trafił do sprzedaży w czerwcu 2019 roku, a 2 miesiące później pokrył się złotem.

Reedycja płyty Roksany Węgiel pojawi się na sklepowych półkach 15 listopada. Na albumie znalazło się aż 17 utworów. Oprócz dobrze znanych hitów Roxie jak Anyone I Want To Be, Lay Low czy Żyj, na albumie pojawiły się 4 całkiem nowe piosenki. W limitowanej edycji debiutanckiej płyty Roksany Węgiel fani znajdą również bransoletkę.

Autorami nowej piosenki Roksany Węgiel są Steve Manovski, TS Graye, Jenson Vaughan i Sarah Raba. Manovski współpracował wcześniej z takimi światowymi gwiazdami jak: Sigala, Jason Derulo, Cheat Codes i Sofia Reyes. Z kolei Jenson Vaughan pracował m.in. z Madonną, Britney Spears i Ellie Goulding.

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy? >> 

MVP – co znaczy tytuł piosenki Roxie?

Tytuł nowego singla Roksany Węgiel jest dość tajemniczy. Co to znaczy MVP? To skrót od angielskich słów "Most Valuable Player", które oznaczają „najbardziej wartościowego gracza”.

Roksana Węgiel jest jak Ariana Grande?

Wygląda na to, że Roxie ma na swoim koncie kolejny hit! Roksana pokazała się w MVP z zupełnie innej strony – nie tylko śpiewa, lecz także… rapuje! Niektórzy fani porównują jej nowy singiel do hitów, które tworzy Ariana Grande.

Eurowizja Junior 2019: w TEJ sukience Roksana Węgiel wystąpi na scenie! >> 

Kto też myśli, że trochę jak Ariana Grande z intonacją???

Druga Ariana

Ulala, druga Ariana Grande nam rośnie

Polska Ariana Grande

Czułam się tak, jakby Ariana Grande wypuściła nowy teledysk, hit. Kocham tę piosenkę – pisali w komentarzach.

Też widzicie podobieństwo?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just want you to know...? #teamMVP ?

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje ? Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość ? To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was ? Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne ? Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach ? #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

but u don’t want me to see nobody else ... n i don’t want u to see nobody ???

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tonight ???

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Zuzanna
    Taaa jeśli uważacie że Węgiel jest drugą polską Ari to się mylicie przecież nawet nie jest podobna choćby głosem pfff jeszcze czego Ari jest tylko jedna i nie powtarzalna #ArianaNators
    4 miesiące temu
  • Lena
    Słucham!!! Ariana i kręgiel są podobne? No nie wiem z której strony! Piosenka jak piosenka i odrazu że Ariana! To tak jakby powiedzieć że nowicjusz wygrał zawody i odrazu porównują do mistrza!?
    4 miesiące temu