News

Sam Smith odwołał koncert w Polsce. Który i dlaczego?

Sam Smith odwołał koncert w Polsce. Który i dlaczego?

fot. instagram.com/samsmith/

Sam Smith odwołał niedawno swój koncert w Manchesterze po 4 piosenkach, a w sieci pojawiła się informacja, że artysta nie pojawi się na najbliższym festiwalu w Polsce. Dlaczego?

Sam Smith przerwał koncert w Manchesterze po 4 kawałkach. Co się stało? >>

Sam Smith - zdrowie

Sam Smith był zmuszony przerwać swój niedawny koncert w Manchesterze, ze względu na problemy zdrowotne. 31-latek wykonywał go w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej jego czwarty album Gloria. Piosenkarz po krótkim występie, obejmującym cztery kawałki, zszedł ze sceny i już na nią nie wrócił. Światła zgasły, a fani musieli udać się do domu. W sieci tłumaczył swoje zachowanie walką z wirusem i wspomniał, że na scenie chwilowo stracił swój głos. Jak się okazuje, jego stan zdrowotny jest na tyle słaby, że artysta odwołuje swoje kolejne występy.

Szczerze mówiąc, nie wiem, co powiedzieć. Kilka tygodni temu walczyłem z wirusem, a później podróżowałem po Europie i miałem wspaniale koncerty. Dzisiaj podczas próby głosu czułem się dobrze i byłem podekscytowany na myśl o wspaniałym show w Manchesterze ze specjalną niespodzianką na końcu.

W trakcie mojej trzeciej piosenki odnotowałem coś dziwnego z moim głosem. Modliłem się, żeby to było tylko rozkręcanie się mojego głosu, ale w czasie wykonywania czwartej piosenki czułem, że coś jest bardzo nie w porządku.

Zszedłem ze sceny i próbowałem wszystkiego, by w pełni odzyskać mój głos, ale bez skutku. 

- Wyjaśnił Sam Smith na InstaStories.

Następnie, w oficjalnym komunikacie, potwierdzono odwołanie kolejnych występów Smitha. Z powodu problemów wokalnych artysta nie jest w stanie pojawić się na zaplanowanych koncertach w Birmingham i Glasgow.

Sam Smith znowu zaskoczył swoją kreacją. Ten strój podbił Internet >>

Sam Smith odwołuje koncert - Orange Warsaw Festiwal

Na instagramowym profilu @orange_warsaw_festival pojawiła się informacja o odwołaniu koncertu Sama Smitha na Orange Warsaw Festiwal, który miał się odbyć w piątek, 2 czerwca. Decyzja zapadła na podstawie stanu zdrowotnego artysty. Organizatorzy życzą Samowi zdrowia i obiecują zapełnić lukę na głównej scenie innym artystą/zespołem. 
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.