News

Sandra Kubicka była nękana w szkole. Tak modelka wspomina dzieciństwo

Sandra Kubicka była nękana w szkole. Tak modelka wspomina dzieciństwo

fot. Instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej znanych polskich modelek, bizneswoman oraz influencerek. Kiedy miała kilkanaście lat, przeniosła się do USA i zamieszkała w Miami, gdzie rozwijała karierę. Aktualnie Sandra Kubicka mieszka w Polsce.

Marek Piekarczyk zdradził, jaką dostanie emeryturę. Kwota jest śmiesznie niska >>

Jakiś czas temu, przy okazji gali charytatywnej, 27-letnia modelka udzieliła wywiadu, w którym mówiła m.in. o czasach dzieciństwa.

Sandra Kubicka o trudnym dzieciństwie

Sandra Kubicka nie pochodzi z bogatej rodziny. Jej mama wyjechała za granicę do pracy, żeby zapewnić rodzinie lepsze życie. Partnerka Aleksandra Barona przyznała, że była gnębiona w szkole.

Byłam w szkole nękana z tego powodu, że mojej mamy nikt nigdy nie widział, bo jej nie było przez 7 lat w moim życiu. I w szkole na przykład śmiali się, że moja mama pewnie jakoś źle wygląda i wstydzi się pokazać. Pamiętam, Dni Matki były bardzo przykre, bo moja babcia przychodziła i wtedy się śmiali, że moja mama jest taka stara – powiedziała Sandra Kubicka w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.

Gwiazda dodała, że jako dziecko nigdy nie odczuwała zazdrości, była bardzo skromna i spokojna.

Roksana Węgiel o swojej wierze. 'Chodzę do kościoła z moją ekipą' >>

Teraz Sandra Kubicka ma w życiu bardzo dobry czas. Jednak wciąż pamięta trudne momenty.

Moim priorytetem jest to, aby mojej rodzinie nigdy nic nie zabrakło, zawsze pamiętam o mojej mamie, pamiętam o moich dziadkach. (…) Staram się, żeby mieli naprawdę wysoki komfort życia i chcę im się odwdzięczyć. (…) Skupiam się na tym, żeby naprawdę wszystkim moim bliskim bardzo dobrze w życiu było – mówiła.

Sandra Kubicka powiedziała, że zawsze będzie wspierać swoją rodzinę. Przyznała, że nie jest przywiązana do pieniędzy i w pewnym sensie „rozdaje je” bliskim.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.