News

Ślub Seleny Gomez i Billa Murraya: czego aktor chciał od Sel tamtego dnia?

Ślub Seleny Gomez i Billa Murraya: czego aktor chciał od Sel tamtego dnia?

Fot. Instagram.com/jennifer_live.rite_rest.rite

Pamiętacie wpis Seleny Gomez o ślubie z Billem Murrayem po czułościach w Cannes? Teraz Sel zdradziła, co aktor szeptał jej do ucha przez całą imprezę. Zdziwieni?

Selena Gomez bierze ślub! >> 

Selena Gomez i Bill Murray – co mówił w Cannes?

Podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Cannes oczy wszystkich były zwrócone na Selenę Gomez i Billa Murraya. Para pojawiła się na czerwonym dywanie przy okazji promocji filmu The Death Don’t Die, a ich zachowanie wzbudziło duże emocje.

Ariana Grande jak Miley Cyrus. Kolejna burza w sprawie aborcji? >> 

Na zdjęciach z gali wyraźnie widać, że starszy o ponad 40 lat Bill obejmował Selenę Gomez, łapał ją w talii, a nawet czule szeptał jej coś do ucha. Takie gesty nie spodobały się fanom Gomez, ale jej one najwyraźniej nie przeszkadzały. Jakiś czas później Selena i Bill Murray wyszli z restauracji trzymając się za ręce. Później Selena ogłosiła, że ona i 68-letni Murray biorą ślub:

Tak w ogóle, Bill Murray i ja bierzemy ślub – napisała na Instagramie.

Justin Bieber już nie chce się bić z Tomem Cruisem! Dlaczego? >> 

Wygląda na to, że post o ślubie z dużo starszym aktorem był tylko ironicznym komentarzem Seleny Gomez do sensacji, jaką wzbudziło zdjęcie z Cannes. Niedawno gwiazda wyjawiła, co tak naprawdę mówił jej do ucha Murray na czerwonym dywanie.

Jakiś czas temu Selena Gomez udzieliła pierwszego wywiadu telewizyjnego w 2019 roku. W programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon artystka powiedziała, że zdjęcie z Murrayem być może wygląda dziwnie, ale cała sytuacja jest zupełnie normalna. Zdradziła, że kolega z planu szeptał jej do ucha „jakieś głupoty”. Mówił jej m.in., że ładnie wygląda, pytał też, skąd właściwie pochodzi Selena. Gomez zdradziła, że takie same zaczepki zdarzały sie podczas konferencji prasowych. Gwiazda nie widziała w zachowaniu Murraya nic złego, powiedziała nawet, że "jest zabawny" i że to „taki duży dzieciak”.

Sucker na szkolnych instrumentach. Jonas Brothers z niezwykłą ekipą! >> 

Nawet jeśli ze strony Murraya to nie była tylko miła i zabawna adoracja, ale początek flirtu, najważniejsze, że Selena czuje się z tym dobrze i w końcu zdradziła, czego chciał od niej starszy kolega. ;-) 

Nareszcie już wszystko wiemy! ;-) 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi Cannes...you’re very pretty

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

studio diva

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

throw b

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.