News

Selena Gomez w szpitalu! Co się stało?

Selena Gomez w szpitalu! Co się stało?

Fot. Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez przechodzi trudne chwile. W ostatnich tygodniach musiała dotknąć ją informacja o tym, że jej były chłopak Justin Bieber prawdopodobnie wziął ślub ze swoją dziewczyną Hailey Baldwin, a teraz dochodzą do tego problemy zdrowotne.

Co się dzieje z Seleną Gomez?

Media donoszą, że Selena na początku września została zabrana przez rodzinę do szpitala w Los Angeles z powodu niskiego poziomu białych krwinek. Przypominamy, że wokalistka przeszła w zeszłym roku poważną operację przeszczepu nerki, co nadwyrężyło jej zdrowie. Po kilku dniach hospitalizacji została zwolniona ze szpitala, ale pod koniec miesiąca trafiła ponownie na oddział.

Gomez chciała opuścić szpital, a kiedy nie pozwolono jej na to, przeszła „załamanie nerwowe”. Sytuacja była na tyle dramatyczna, że trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie obecnie zajmują się nią lekarze.

Selena Gomez jak wampirzyca w nowym klipie Taki Taki >>

Ta informacja może być szokująca dla fanów. Jeszcze kilkanaście dni temu Selena pojawiła się na planie nagraniowym teledysku Taki Taki z Dj Snake, Cardi B i Ozuną. Wydawało się, że Selena jest w dobrej kondycji. Jak widać nic nie jest takie, jak się wydaje. Myślicie, że kiepski stan psychiczny Seleny ma jakiś związek z jej byłym chłopakiem, Justinem Bieberem i jego ślubem?

Życzymy Selenie jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Selena Gomez pogodziła się z mamą >> 

Selena Gomez zrobiła porządki na Instagramie. Nie obserwuje nawet Justina Biebera >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

today was so fun

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.