Reklama
placeholder
News

Selena Gomez zapowiada nową płytę! Będzie bardzo osobista

Selena Gomez zapowiada nową płytę! Będzie bardzo osobista

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez zapowiada nową płytę! Wokalistka zdradziła na kiedy planuje premierę nowego albumu. Powiedziała też jakie piosenki się na nim znajdą. Krążek będzie bardzo osobisty!

Coachella 2019: Selena Gomez pierwszy raz od dawna na scenie! Jak jej poszło? >>

Selena Gomez – nowa płyta, kiedy premiera? 

Kilka miesięcy temu Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe. Trudne zakończenie związku z Justinem Bieberem i problemy ze zdrowiem spowodowały, że gwiazda musiała poddać się terapii i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przypominamy, że wokalistka dowiedziała się, że cierpi na leukemię, która jest następstwem tocznia rumieniowatego, z którym zmaga się od lat.

Aby skupić się na powrocie do zdrowia, Selena Gomez na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Wygląda jednak na to, że wraca już do formy. Coraz częściej pojawia się w mediach, nagrywa piosenki, niedawno udzieliła też szczerego wywiadu.

Selena Gomez ma nowego chłopaka? Są pierwsze informacje o związku >> 

Ostatnio Gomez była gościem nowej serii podcastów Dream It Real. Artystka opowiedziała w nim m.in. o terapii, którą przeszła, podejściu do social mediów, początkach kariery i przyjaciołach. Wokalistka zdradziła też szczegóły nowej płyty. Okazuje się, że krążek będzie bardzo osobisty. Nie znajdziemy na nim też żadnych duetów:

Kiedy pracowałam nad nowym albumem, chciałam, żebym była w nim ja, cała ja. Każda piosenka to historia z mojego życia. Myślę, że nie ma osoby, która opowiedziałaby moją historię lepiej ode mnie. (…) Chciałam stworzyć coś, co będzie dla mnie wiele znaczyć – powiedziała Selena.

Selena Gomez nagrała piosenkę z J Balvinem i Bennym Blanco! Posłuchaj >> 

Najnowszy album Seleny Gomez ma pojawić się jeszcze w 2019 roku.

Cały wywiad z Seleną Gomez dla Dream It Real znajdziecie na Spotify.

Cieszycie się, że Selena wraca z nową płytą?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama