News

Taco Hemingway: nowa płyta Europa już w sieci! Gdzie słuchać?

Taco Hemingway: nowa płyta Europa już w sieci! Gdzie słuchać?

Fot. Instagram.com/tacohemingway

Nowa płyta Taco Hemingwaya już w sieci! Gdzie słuchać albumu Europa? Sprawdźcie gdzie znajdziecie wszystkie single z krążka.

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać? >> 

Taco Hemingway – Europa za darmo w internecie

27 sierpnia 2020 roku Taco Hemingway udostępnił jedną ze swoich nowych płyt za darmo w sieci. Od tamtej pory fani rapera mogli posłuchać jego dwunastu premierowych singli z krążka Jarmark. Wśród nich znalazły się duety z takimi artystami jak Artur Rojek, Gruby Melzky, CatchUp i Kacha z Coals.

Po tym jak Jarmark ujrzał światło dzienne, mogliśmy przypuszczać, że wkrótce będzie można odsłuchać też albumu Europa. Tak też się stało i 3 września 2020 roku Taco Hemingway ogłosił na Instagramie, że jego kolejna płyta jest już za darmo w internecie.

Gdzie słuchać Europy Taco Hemingwaya? Na InstaStory artysty pojawił się odnośnik do playlisty na YouTube. Znajdziecie na niej 13 utworów, w tym kilka duetów. Kawałki na krążek nagrywali Bedoes, OKI i Borucci.

Przypomnijmy, że album Europa Taco Hemingwaya promuje singiel Michael Essien Birthday Party. Całą listę piosenek z płyty znajdziecie niżej.

Michael Essien Birthday Party: o kim śpiewa Taco Hemingway w nowym kawałku? >> 

Taco Hemingway – Europa – TRACKLISTA:

 1. Luxembourg (prod. Lanek)
 2. Grand Prix (prod. Borucci)
 3. Europa feat. Bedoes (prod. Zeppy Zep)
 4. Pireneje (prod. 2latefor + D3W)
 5. Nie Ufam Sobie Sam (prod. Borucci)
 6. Big Pharma (prod. Zeppy Zep)
 7. Sztylet (prod. 2latefor)
 8. Ortalion (prod. Sergiusz)
 9. WWA NIE Berlin feat. Szpaku (prod. Rumak)
 10. Pieniądz I Terror feat. OKI (prod. Deemz + @atutowy)
 11. Na Paryskie Getto Pada Deszcz feat. Borucci (prod. Lanek)
 12. Michael Essien Birthday Party (prod. Keeko + Zeppy Zep)
 13. Toskania Outro (prod. Keeko + Zeppy Zep)
 14. PREORDER BONUS

Słuchaliście już Europy w całości?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

EUROPA LP, OUT NOW. fot. @mdaszkowska

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule “EUROPA”. Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.