News

Taco Hemingway – Jarmark: na okładce Iga Lis, Roxie Węgiel i schafter? To nie koniec

Taco Hemingway – Jarmark: na okładce Iga Lis, Roxie Węgiel i schafter? To nie koniec

Fot. Instagram.com/tacohemingway

Taco Hemingway niedługo wypuści m.in. płytę Jarmark. Na okładce jest Iga Lis, Roxie Węgiel i schafter? To nie koniec! Kto jeszcze miał się tam pojawić? 

Taco Hemingway ma dwie wiadomości dla fanów. Tego nikt się nie spodziewał! >> 

Taco Hemingway – Jarmark. Kto jest na okładce?

29 lipca 2020 roku Taco Hemingway ogłosił coś, na co czekali fani. Raper zapowiedział nie jedną, ale dwie nowe płyty! Na Instagramie przekazał, że albumy Jarmark i Europa pojawią się na przełomie sierpnia i września. Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość - już teraz obie płyty są dostępne w przedsprzedaży. ;-) 

W dniu 30. urodzin Taco Hemingway zaprezentował pierwszy singiel z krążka Europa - MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY -  i pokazał okładki nadchodzących płyt. Na tej z albumu Jarmark, oprócz Taco Hemingwaya, pojawiło się sporo innych osób. Niektórzy fani dostrzegli tam jego dziewczynę, Igę Lis (kobieta w żółtej sukience), Roxie Węgiel (w białym stroju, na dole okładki), schaftera (w żołtej bluzie na dole po lewej stronie), Julię Wieniawę (pod parasolem w białej bluzce), Rosalie (w pomarańczowym bikini) oraz Sarsę (pod parasolem w różowej bluzce). Mówi się, że może to oznaczać, że Filip Szcześniak stworzył swój najnowszy album wspólnie z tymi artystami.

Michael Essien Birthday Party: o kim śpiewa Taco Hemingway w nowym kawałku? >> 

Czy spekulacje okażą się prawdziwe? Dowiemy się już niedługo! ;-) Na stronie jarmarkeuropa.com możemy znaleźć informację, że premiera krążków Jarmark i Europa odbędzie się dokładnie 4 września 2020 roku!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule “EUROPA”. Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.