News

Tłumy fanów na premierze płyty Kwiatkowskiego! Mamy relację wideo

Tłumy fanów na premierze płyty Kwiatkowskiego! Mamy relację wideo

fot. materiały prasowe

13 czerwca o 13:13 siedziba Warner Music Poland w Warszawie zamieniła się na jeden dzień w spersonalizowaną przestrzeń Dawida Kwiatkowskiego. Odbyła się tam ekskluzywna premiera nowego krążka wokalisty 13 grzechów niczyich. W specjalnie przygotowanym Pop Up Store można było kupić najnowszy album oraz bluzy, koszulki, skarpetki, plakaty i inne gadżety z nim związane.

Dawid Kwiatkowski śpiewa piosenki Billie Eilish i Julii Wieniawy w 4FUN.TV! [WYKOŃCZ TO] >>

Na to wyjątkowe wydarzenie przyjechało kilkaset osób z całej Polski. Wierni fani oczekiwali na otwarcie Pop Up Store już od wczesnych godzin porannych, aby jako pierwsi mogli zakupić limitowaną kolekcję ubrań i gadżetów dedykowanych najnowszemu albumowi oraz spotkać swojego idola.

Dawid Kwiatkowski woli Julię Wieniawę czy Barona? [44 SEKUNDY] >>

Dawid Kwiatkowski spędził ponad 6 godzin (!) rozdając autografy. Na koniec w ramach niespodzianki zagrał mini koncert na dachu budynku wykonując utwory z 13 grzechów niczyich, w tym przebojowy singiel Mordo.

Zobaczcie relację wideo z tego wydarzenia – była MOC!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

małe potworki ?

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a więc tak... to wielki krok w mojej karierze, więc emocje, które panują w moim sercu są nie do opisania. Moja muzyka dorasta, moja muzyka się rozwija i moja muzyka chce docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Czuję w kościach, że ten krok, który zrobiłem dziś, za chwile będzie oznaczał wielką podróż z @warnermusicpoland ?❤️ We wszystkim chodzi o spójność, a nasze głowy działają tak samo - spełniajmy swoje wizje, róbmy to niestandardowo i zadowalajmy tych, bez których na pewno dziś byśmy nie podpisali tych papierów - moich wspaniałych fanów. SZCZĘŚCIE, tyle mam go w sobie teraz :) #futureisnow

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj