Reklama
placeholder
News

Tomasz Chic: były zawodnik MMA VIP udawał milionera? Wyrzucono go z apartamentu, za który nie płacił prawie rok

Tomasz Chic: były zawodnik MMA VIP udawał milionera? Wyrzucono go z apartamentu, za który nie płacił prawie rok

fot. TikTok: @tomaszchic

Reklama
Reklama
placeholder

Tomasz Chic niegdyś należał do nieistniejącej już organizacją MMA VIP. Mężczyzna nie ukrywał w mediach społecznościowych, że może pozwolić sobie na luksusowe życie. Wygląda na to, że mijał się z prawdą. Niedawno został wyrzucony z apartamentu, za który nie płacił od miesięcy.

Tomasz Chic cieszy się znaczną popularnością w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie, który obecnie jest prywatny, śledzi ponad 143 tysięcy obserwatorów. Na brak zainteresowania mężczyzna nie może narzekać również na YouTubie, gdzie subskrybuje go ponad 70 tysięcy osób, oraz na TikToku, gdzie jego profil śledzi ponad 47 tysięcy użytkowników. Nagrania, którymi mężczyzna dotychczas dzielił się ze swoimi fanami, sugerowały, że ma na swoim koncie miliony złotych. 

Tiktokerka z tatuażem 'Kevin' na czole oszukała wszystkich? Jest odpowiedź >>

Tomasz Chic udawał milionera? Został wyrzucony z apartamentu

Na profilach byłego członka federacji MMA VIP nie brakuje licznych filmików z wakacji czy takich z udziałem sportowych samochodów. Tomasz Chic jakiś czas temu pochwalił się również luksusowym apartamentem w centrum Warszawy, w którym zamieszkał wraz ze swoją partnerką oraz ich kilkumiesięczną córką. Wielu internautów zastanawia się, skąd mężczyzna miał pieniądze na mieszkanie w tak drogiej okolicy. Tomasz Chic dotychczas nie zdradził, czym dokładnie się zajmuje. Nie ukrywał jednak, że ma za sobą kryminalną przeszłość i zapewniał, że nie traktuje udziału w MMA VIP jako poważnej kariery sportowej. 

Wygląda na to, że Tomasz Chic ukrywał przed swoimi obserwatorami, że zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Reportaż na temat mężczyzny niedawno pojawił się w popularnym programie informacyjnym. W odcinku można było się dowiedzieć, że mężczyzna wynął apartament przy ul. Grzybowskiej w Warszawie w 2021 roku i nie płaci za niego już od 10 miesięcy. W sprawie wypowiedziała się między innymi pełnomocniczka właściciela apartamentu, która stwierdziła, że Tomasz Chic miał szantażować jej klienta i chciał wyłudzić od niego pieniędze po tym, jak otrzymał od niego wypowiedzenie umowy najmu. 

Krzysztof Stanowski nagrał nowy film. Mówi o odejściu i wspólnikach z Kanału Sportowego >>

Tomasz Chic wypowiedział się w sprawie reportażu na swoim InstaStory. Oto jak się z niego wytłumaczył:

Wiadomo, że telewizja kłamie. Robią sobie swoją grę. Rozgrywają swoją grę prywatną i robią to pod siebie. Najważniejsze są: oglądalność i statystyki, ale media społecznościowe pozwalają zawsze na to, żeby się odnieść do wszelkich zarzucanych nam kłamstw i w tym przypadku rozwieję wszelkie wątpliwości. Czas jest sprawiedliwy, prawda zawsze się obroni. A każdy ma prawo w życiu popełnić błąd. Ja nigdy nie mówiłem, że jestem święty. Mam przeszłość, ale od jakichś kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu miesięcy walczę o normalne życie, o normalną rodzinę. Urodziła mi się córka 1 czerwca, rzuciłem wszystkie środki odurzające, z jakimi miałem problem przez lata.

Sprawą Tomasza Chica zainteresowali się również członkowie grupy Exmiter, którzy podzielili się nagraniem, na którym Tomasz Chic pakuje swoje rzeczy z mieszkania. Film możecie zobaczyć poniżej:

 

@tomaschic @Nadia Chic ♬ dźwięk oryginalny - 𝐌𝐎𝐂𝐍𝐘 𝐖𝐄𝐑𝐒

 

@tomaschic @Nadia Chic ♬ Warsaw Vice - Avi & Kaz Bałagane & @atutowy

 

@tomaschic #chicperformance #T-shirt #kapitanulicy #dla ♬ Fleetwood Mac The Chain Trap Remix - 𝑫𝒐𝒄 𝑯𝒐𝒍𝒊𝒅𝒂𝒚 ⁶𓅓
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama