Reklama
placeholder
News

Tiktokerka z tatuażem 'Kevin' na czole oszukała wszystkich? Jest odpowiedź

Tiktokerka z tatuażem 'Kevin' na czole oszukała wszystkich? Jest odpowiedź

fot. TikTok/anastanskovsky/

Reklama
Reklama
placeholder

Tatuaż "Kevin" na czole tiktokerki nie jest prawdziwy? Kobieta odpowiedziała na nieustannie pojawiające się pytanie zniecierpliwionych internautów w ostatnim filmiku. Podzieliła się z nimi też radą, jaką chętnie chciałaby otrzymać w przeszłości, zanim zdecydowała się na tatuaże.

Tiktokerka wytatuowała sobie imię partnera... na czole. Internauci węszą spisek >>

Czy tatuaż "Kevin" na czole jest prawdziwy? Tiktokerka odpowiedziała

Ana Stanskovsky opublikowała nowe nagranie, które rozpoczęła słowami "żałuję, że zrobiłam tatuaż" - nie miała jednak na myśli wytatuowania sobie imienia partnera na czole, ponieważ ta "dziara"... nie jest permanentna. Zmywając z twarzy ciemny tusz przekazała swoją wiadomość kierowaną do młodych ludzi oraz wszystkich, którym marzy się pokrycie ciała tatuażami. Kobieta, która posiada wiele widocznych wzorów na ciele, zwierzyła się, że żałuje tego, że zdecydowała się na takie zdobienia. Przekazała też, że każdy może kiedyś dojść do podobnego wniosku - szczególnie z wiekiem. Tiktokerka zaplanowała akcję z nietypowym tatuażem na czole, ponieważ poczuła pewien rodzaj odpowiedzialności za edukowanie innych w tym temacie i chciała podzielić się swoimi doświadczeniami.

Pamiętam, jak 10 lat temu zdecydowałam się na swoje pierwsze tatuaże. Moja mama i przyjaciele powtarzali mi, że kiedyś będę tego żałować. Nie posłuchałam ich - możliwe, że dlatego, że oni sami nie mieli żadnych tatuaży. Jednak jeśli osoba pokryta tatuażami powiedziałaby mi, że żałuje swojej decyzji, to bym jej posłuchała.

- wyznała Ana Stanskovsky.

Wiele osób miało nadzieję, że cała akcja z wytatuowaniem imienia mężczyzny na czole jest żartem lub próbą zdobycia popularności. Do wybranego przez tiktokerkę wzoru odniosła się nawet Blanka Lipińska.

Spodziewaliście się, że to fejk?

@anastanskovsky I regret my tattoo 😔 #facetattoo #tattoo ♬ original sound - Ana Stanskovsky

 

@anastanskovsky

My new face tattoo ❤️

♬ original sound - Ana Stanskovsky
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama