Reklama
placeholder
News

UFO w ogródku w USA? Obejrzyjcie zapis z policyjnej kamery [VIDEO]

UFO w ogródku w USA? Obejrzyjcie zapis z policyjnej kamery [VIDEO]

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Informacje o UFO zawsze istniały w świadomości wielu i w popkulturze. Jednak w ostatnim czasie liczba informacji o potencjalnych niezidentyfikowanych obiektach latających i istotach pozaziemskich jest prawdopodobnie najwyższa w historii, a nawet rząd Stanów Zjednoczonych zaczyna zwracać coraz większą uwagę na tę kwestię.

W Hurghadzie rekin pożarł 23-latka. Przerażające wideo [18+] >>

Do tego dochodzi wydarzenie, które miało miejsce w ubiegłym miesiącu i stało się viralowe.

Na początku maja na telefon alarmowy w Las Vegas zadzwoniła rodzina, która zgłosiłą, że widziała dwie, wysokie na dwa i pół metra istoty spacerujące po ich podwórku. Wyjrzeli na zewnątrz po tym, jak usłyszeli odgłosy wypadku. 

Sprawa została zamknięta, a funkcjonariusze nie byli w stanie znaleźć żadnych fizycznych dowodów. Jednak sprawa ponownie znalazła się w centrum uwagi ze względu na niedawno opublikowane nagranie z wideorejestratora przymocowanego do munduru jednego z funkcjonariuszy. 

Film ukazuje pokazuje świecący zielony obiekt, który wydaje się spadać w oddali z nieba.

Chiński influencer wziął udział w wyzwaniu z piciem spirytusu. Nie żyje >>

Informacje te tym bardziej poruszyły Amerykanów, kiedy w wywiadzie telewizyjnym David Grusch, były urzędnik wywiadu, oświadczył, że rząd USA ma w posiadaniu pozaziemski statek kosmiczny. Według jego wiedzy podstawą do takiej teori jest to, że

[Ta ocena jest] oparta na morfologii pojazdu i testach materiałoznawczych oraz posiadaniu unikalnych układów atomowych i sygnatur radiologicznych.

Na filmie z wideorejestratora drugi z policjantów przyznaje, że też widział jak coś spada z nieba. Zresztą obejrzyjcie sami:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama