Reklama
placeholder
News

Wersow opowiedziała o swojej pierwszej pracy. Czym się zajmowała?

Wersow opowiedziała o swojej pierwszej pracy. Czym się zajmowała?

fot. instagram.com/wersow/

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, jest od kilku lat jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W kwietniu 2024 roku wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową zatytułowaną ON Tour, w ramach której odwiedziła sześć polskich miast. 27-latka jest narzeczoną Friza i mamą kilkunastomiesięcznej Mai. Nie jest tajemnicą, że dzięki pracy w internecie Wersow i założyciel Ekipy mogą liczyć na spore zarobki. Okazuje się, że w życiu  influencerki nie zawsze tak było i to właśnie dzięki pierwszej pracy nauczyła się szacunku do pieniądza. Czym się kiedyś zajmowała?

Wersow przyznała ile dziennie zarabia. Kwota minimalna wcale nie jest niska >>

Wersow wspomina swoją pierwszą pracę

Wersow regularnie nagrywa filmiki, które wstawia na swój kanał na YouTubie. Jakiś czas temu wspólnie z Kartonii zorganizowała Mukbahg, czyli luźną pogadankę przy jedzeniu. Weronika wróciła w rozmowie do wspomnień pierwszej pracy i zdradziła czym się zajmowała:

Wiesz, czemu ja mam taki gigantycznym szacunek do pieniądza? Nie mam czegoś takiego, że już nie chce mi się pracować, tylko zawsze mi się chce pracować. Pamiętam dokładnie, jak wstawałam o 4:00, żeby dojechać na drugi koniec miasta, żeby na przykład komuś posprzątać dom. Teraz jest totalnie nieproporcjonalne do tego, jak żyje teraz, jak zarabiam, więc to jest super, że można być wdzięcznym i móc osiągać te cele, które sobie założyłeś. 

Just 5 wraca na scenę. Jest casting na członków zespołu >>

@najlepszeshoty7

Wersow o pieniądzach i zarobkach! #wersow #kartoni #przemekpro #ekipafriza #ekipa #genzie #tiktok #shorts #fypシ #fyp #foryoupage #foryou #for #dlaciebie #dc #viraltiktok #viralvideo #viral

♬ oryginalny dźwięk – Shoty - Shoty

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama