News

Wybory 2019: Naga kampania z haczykiem… Te zdjęcia warto zobaczyć ;-)

Wybory 2019: Naga kampania z haczykiem… Te zdjęcia warto zobaczyć ;-)

Fot. Instagram.com/weerhabooks

Powstała naga kampania z okazji wyborów 2019. Te zdjęcia naprawdę warto zobaczyć. Przekonała Was do głosowania?

Wybory 2019: MaRina powiedziała co uważa. Słusznie? >> 

13 października 2019 roku w Polsce odbędą się wybory parlamentarne. Wszyscy, którzy oddadzą swój głos, zdecydują kto wejdzie do Sejmu i Senatu i będzie rozstrzygać o losach naszego kraju przez najbliższe 4 lata.

Partie prześcigają się w walce o głosy, a w mediach trwają kampanie nie tylko polityczne, lecz także takie, które mają przekonać Polaków do udziału w wyborach. Namawianie do głosowania stało się modne i coraz częściej w tego typu projekty angażują się popularne osoby - wokaliści, aktorzy czy artyści. 

Projekt olśnienie.eu został stworzony przez polskich raperów. W akcję zaangażowali się Taco Hemingway, Żabson, Peja, Sokół czy Borixon. Ruch ma zachęcić młodych Polaków do zaangażowania się w losy swojego kraju i pójścia do urn. Muzycy przekonują, że głos ich fanów też ma znaczenie.

Kolejną akcją, która zachęca do udziału w wyborach 2019 jest projekt Zabierz głos, bo go stracisz, którą organizuje Fundacja im. Stefana Batorego. W kampanię zaangażowali się m.in. Julia Wieniawa i Dawid Kwiatkowski.

Trzecią akcją na temat wyborów 2019, o której jest teraz bardzo głośno to naga kampania stworzona przez Sławka Patoka. 

Zmiana czasu: jesień 2019. Kiedy przestawiamy zegarki? >> 

8 października, pięć dni przed wyborami parlamentarnymi, fotograf wrzucił na swój profil na Facebooku kilka czarno-białych zdjęć nagich kobiet, które trzymają w dłoniach tabliczkę z napisem: Nie głosujesz, nie idę z Tobą do łóżka.

Kampania, która miała zachęcić do udziału w „najważniejszych po 1989 roku wyborach parlamentarnych” wzbudziła wiele kontrowersji. W komentarzach internauci mieli zarzucać Sławkowi Patokowi, że jego sesja jest seksistowska i przedmiotowo traktuje kobiety. Być może właśnie z powodu takich opinii post fotografa zniknął z Facebooka. Jeśli jednak jesteście ciekawi jak wyglądała cała sesja, możecie ją zobaczyć na blogu artysty.

Co myślicie o takiej kampanii?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hej. Teraz bez żartów. Czy zdajecie sobie sprawę jaką macie moc? Otóż za kilka dni będziecie mogli się o tym dobrze przekonać. 13.10 (niedziela) odbywają się wybory. Wasz głos będzie miał realny wpływ na rzeczywistość w jakiej żyjemy. Bardzo zachęcam Was, aby z tego głosu skorzystać, bo inaczej go stracicie. Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni – że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy? #zabierzglos #wybory #13pazdziernika fot. @tadeuszrolke

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już #13października odbędą się #wyboryparlamentarne2019 -Jeśli więc macie taką możliwość i skończyliście 18 lat idzie i zagłosujcie. -Uważacie, że żadna z partii nie spełnia waszych oczekiwań? Wybierzcie mniejsze zło! Partię wam najbliższą. - Prawie 50% Polaków, uważających się za patriotów nie chodzi na wybory (patriota - kocha swą ojczyznę), więc jeżeli uważasz się za patriotę oddaj głos, kochaj ojczyznę, a nie mów, że ją kochasz skoro się tak nie zachowujesz. - Pokażmy siłę i w najbliższą niedzielę pójdzmy na wybory. Pokażcie, że wam zależy. -A co jeśli nie macie jeszcze praw wyborczych? Motywujcie ludzi mających te prawa, a z nich nie korzystających. -Pamiętacie, oddając głos możecie stworzyć Polske lepszą teraz, ale też później. Lepszą dla waszych dzieci, których może jescze nie macie - Uważacie, że was głos nic nie zmieni? Pomyśleć tak mogło też tysiąc innych osób, dlatego właśnie frekwencja na wyborach wynosi tak mało- 50%!! - Ja nie mogę was zmusić do pójścia na wybory. Zróbcie tak, jak podpowiada wam serce, umysł, sumienie. Tymi wyborami możecie wiele wskórać, ale wszystko zależy od tego czy pojawicie się i oddacie głos. *weerha* #wybory2019 #parlament #głosuję #głosujęzalepsząPolską #wyboryparlamentarne2019 #patriota #obywatele #łączymysię #głosujemy #głosmasiłę #dladzieci #miłość #dajcosodsiebie

Post udostępniony przez weerhabooks (@weerhabooks)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj