Reklama
placeholder
News

4 najlepsze kawałki Young Stars! Który lubicie najbardziej?

4 najlepsze kawałki Young Stars! Który lubicie najbardziej?
Reklama
Reklama
placeholder

screen from YouTube.com/SylwiaLipka

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać naszych polskich, młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars.

Wybraliśmy 4 kawałki Waszych ulubionych artystów Young Stars – który z nich lubicie najbardziej?

Sylwia Lipka – Uskrzydlasz mnie

„Uskrzydlasz mnie” to jeden z singli promujących album Sylwii Lipki „Fala”.  „Fala/Wave” to drugi krążek Sylwii Lipki, wyjątkowy, bo wydany dwupłytowo i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów i każdy z nich możecie usłyszeć zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Dawid Kwiatkowski – Jesteś

Nowy singiel Dawida to „historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby, niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok”. Kawałek promuje nadchodzący album wokalisty.

Olga Przybysz – Niebo bliżej nas

„Niebo bliżej nas” to debiutancki singiel Olgi Przybysz, starszej siostry Sylwii Przybysz. Utwór opowiada o poszukiwaniu miłości i uczuciach, które temu towarzyszą. Klip został nagrany w samym środku słonecznej Toskanii.

Bartek Kaszuba – Bo nie ma Cię tu

„Bo nie ma Cię tu” to debiutancki singiel Bartka Kaszuby. Wokalista ma 15 lat i pochodzi z Knurowa. Jest zdobywcą kilkudziesięciu nagród na przeróżnych festiwalach muzycznych, a klip do jego pierwszego kawałka obejrzano ponad 780 tysięcy razy.

Zobacz też: Charlie Puth w duecie z Kehlani – posłuchaj „Done For Me”!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama