Reklama
placeholder
News

Young Stars Festival 2019: tak wyglądało zakończenie lata na Torwarze! [RELACJA, ZDJĘCIA]

Young Stars Festival 2019: tak wyglądało zakończenie lata na Torwarze! [RELACJA, ZDJĘCIA]

fot. Marcin Hintzke

Reklama
Reklama
placeholder

30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbył się Young Stars Festival. Była to już 6. edycja festiwalu, na której wystąpiły polscy artyści, a także zagraniczne gwiazdy światowego formatu, ukochane przez nastolatków. Bilety na to wydarzenie mogliście zgarnąć m.in. w konkursie 4FUN.TV.

Podczas kilku godzin imprezy  mieliście okazję oglądać występy takich artystów jak: HRVY, Sylwia Lipka, Bars & Melody, Lukas Rieger, Roadtrip, Kristian Kostov, Isac Elliot, Max & Harvey, Matilda Devries, Artur Sikorski, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba, Felivers, Kaja Jabłońska, Dominika Sozańska, Olivia Klinke i Agata Gładysz. Gościem specjalnym festiwalu była Honorata Skarbek, która zaśpiewała m.in. swój najnowszy kawałek IYO.

Koncerty rozpoczęły się już o godzinie 15.00 i trwały aż do 23.00. Wcześniej już od samego rana fani ze specjalnymi wejściówkami meet&greet mogli spotkać się ze swoimi idolami, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia. Dla uczestników powstały też strefy Teen Con i Game Party, w których czekały gry, quizy, karaoke, pokazy choreografii i inne niespodzianki. Były też specjalne strefy dla rodziców, którzy spokojnie mogli pochillować, kiedy dzieciaki bawiły się na koncertach.

My też tam byliśmy – relację z Young Stars Festival mogliście oglądać na naszym Instagramie @4fun.tv – najlepsze momenty zapisaliśmy Wam w wyróżnionych. A już teraz możecie też obejrzeć relację z festiwalu naszymi oczami.

 

Mamy nadzieję, że za rok widzimy się podczas kolejnej edycji. A teraz zobaczcie zdjęcia i pamiętajcie o programie Young Stars w każdą niedzielę o 19.00!

fot. Marcin Hintzke (@hintzkemarcin)

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama