News

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARS AND MELODY

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARS AND MELODY

screen from YouTube.com/BarsAndMelodyOFFICIAL

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars. Jak co tydzień przybliżamy sylwetkę kolejnego artysty – kolej na Bars And Melody!

Bars And Melody to brytyjski duet tworzący muzykę z pogranicza popu i rapu. Duet tworzą Leondre Devries (Bars) i Charlie Lenehan (Melody).

 

We here we livin

Post udostępniony przez Bars And Melody (@barsandmelody) Sty 14, 2018 o 9:23 PST

 

W 2013 roku Charlie napisał na Facebook'u do Leondre'a z zapytaniem o stworzenie zespołu i... tak się zaczęło! Rok później chłopcy wzięli udział w angielskim talent show, w którym zajęli wysokie trzecie miejsce.

Ich debiutancki singiel, „Hopeful”, został wydany 25 lipca 2014 roku i w mgnieniu oka znalazł się na szczycie angielskich notowań.

Bars And Melody mają fanów na całym świecie. Pomimo młodego wieku (Charlie w tym roku skończy 20 lat, a Leondre 18) panowie mają na swoim koncie aż 5 bardzo dobrze przyjętych albumów muzycznych.

 

 

sold out show in london last night!

Post udostępniony przez Bars And Melody (@barsandmelody) Maj 30, 2017 o 7:23 PDT

Wierni fani zespołu, czyli BAMbinos, z niecierpliwością czekają na występy duetu w naszym kraju. Bilety na ich polskie koncerty w 2016 roku rozeszły się w 20 minut!

Wielką popularnością cieszą się covery kawałków innych artystów, które Charlie i Leondre nagrywają razem od początku ich znajomości.

 

Chłopcy mają również własną linię odzieżową. Co prawda BAM zdążyli już zagrać w tym roku w Polsce aż 8 koncertów (!), ale jeśli szykujecie się na kolejne to macie szansę bawić się pod sceną w ciuchach zaprojektowanych przez kreatywnych arystów!

 

Who’s put this on their Xmas list??? Store.barsandmelody.tv

Post udostępniony przez Bars And Melody (@barsandmelody) Lis 14, 2017 o 1:40 PST

Jaki kawałek Bars And Melody lubicie najbardziej?

 

Przeboje Bars And Melody i innych młodych wokalistów usłyszycie w każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 w paśmie Young Stars!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.