Reklama
placeholder
News

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARS AND MELODY

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARS AND MELODY
Reklama
Reklama
placeholder

screen from YouTube.com/BarsAndMelodyOFFICIAL

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars. Jak co tydzień przybliżamy sylwetkę kolejnego artysty – kolej na Bars And Melody!

Bars And Melody to brytyjski duet tworzący muzykę z pogranicza popu i rapu. Duet tworzą Leondre Devries (Bars) i Charlie Lenehan (Melody).

 

W 2013 roku Charlie napisał na Facebook'u do Leondre'a z zapytaniem o stworzenie zespołu i... tak się zaczęło! Rok później chłopcy wzięli udział w angielskim talent show, w którym zajęli wysokie trzecie miejsce.

Ich debiutancki singiel, „Hopeful”, został wydany 25 lipca 2014 roku i w mgnieniu oka znalazł się na szczycie angielskich notowań.

Bars And Melody mają fanów na całym świecie. Pomimo młodego wieku (Charlie w tym roku skończy 20 lat, a Leondre 18) panowie mają na swoim koncie aż 5 bardzo dobrze przyjętych albumów muzycznych.

 

Wierni fani zespołu, czyli BAMbinos, z niecierpliwością czekają na występy duetu w naszym kraju. Bilety na ich polskie koncerty w 2016 roku rozeszły się w 20 minut!

Wielką popularnością cieszą się covery kawałków innych artystów, które Charlie i Leondre nagrywają razem od początku ich znajomości.

 

Chłopcy mają również własną linię odzieżową. Co prawda BAM zdążyli już zagrać w tym roku w Polsce aż 8 koncertów (!), ale jeśli szykujecie się na kolejne to macie szansę bawić się pod sceną w ciuchach zaprojektowanych przez kreatywnych arystów!

Jaki kawałek Bars And Melody lubicie najbardziej?

 

Przeboje Bars And Melody i innych młodych wokalistów usłyszycie w każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 w paśmie Young Stars!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama