Reklama
placeholder
News

Dziewczyny z Young Stars we wspólnej piosence MAGNES. Będzie hit?

Dziewczyny z Young Stars we wspólnej piosence MAGNES. Będzie hit?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Weronika Juszczak, Sylwia Lipka, Dominika Sozańska i Kaja Jabłońska połączyły siły we wspólnej piosence!

Najnowszy singiel Young Stars Team to bezkompromisowe, muzyczne uderzenie, które dziewczyny wyprowadzają z całą swoją girls power. Mocny beat, ofensywny wokal i ostry tekst oznaczają, że żarty się skończyły, a ta grupa dziewczyn ma potężną siłę przebicia i przyciągania. W końcu to Magnes!

Lana Del Rey: koncert w Polsce potwierdzony! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Dziewczny z Young Stars – piosenka Magnes

Weronika, Sylwia, Dominika i Kaja w swoim klipie stworzyły kreację prawdziwych bad girls, bo właśnie teraz jest ich czas i to one tu rządzą. Niczym tytułowy magnes silnie przyciągają: spojrzenia i kłopoty niczym femme fatale z krwi i kości! W połączeniu z niesamowicie energetycznym kawałkiem efekt końcowy zwala z nóg. Czy „zachłanny sen zakończył się tu i teraz“?

Roksana Węgiel: Lay Low już w sieci! Zobacz klip >>

Young Stars Team - o co chodzi?

Singiel jest efektem współpracy Sylwii Lipki, Weroniki Juszczak, Kai Jabłońskiej oraz Dominiki Sozańskiej w ramach specjalnego, cyklicznego projektu o nazwie Young Stars Team. W przyszłe kolaboracje będą zaangażowani zarówno polscy artyści przynależący do projektu Young Stars, jak i zaprzyjaźnieni zagraniczni wykonawcy, utożsamiający się z ideą projektu.

Jak Wam się podoba Magnes?

Premiera Magnes Sylwii Lipki, Weroniki Juszczak, Dominiki Sozańskiej i Kai Jabłońskiej w niedzielę 21 kwietnia o 19:00 w programie Young Stars - oczywiście w 4FUN.TV!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama