Reklama
placeholder
News

Sylwia Przybysz kończy współpracę z wytwórnią. Opublikowała oświadczenie

Sylwia Przybysz kończy współpracę z wytwórnią. Opublikowała oświadczenie

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwia Przybysz opublikowała w sieci oświadczenie, w którym potwierdza informacje o zakończeniu współpracy z wytwórnią MyMusic. Gwiazda podała fanom powody decyzji i powiedziała co dalej z jej karierą. 

Przedstawiamy artystów Young Stars: Sylwia Przybysz >> 

Sylwia Przybysz odchodzi z MyMusic

4 lutego 2019 roku wytwórnia MyMusic poinformowała, że zdecydowała o tymczasowym zawieszeniu współpracy z Sylwią Przybysz. W oświadczeniu podano również, że nie wypowiedziano artystce kontraktu wiążącego z wytwórnią i nie zwalnia się jej z zobowiązań, które podjęła z nią i jej partnerami. Nie będą też organizowane koncerty z jej udziałem.  

5 lutego 2019 roku wokalistka wydała oświadczenie, w którym informuje, że odchodzi z wytwórni My Music. Gwiazda przedstawiła powody swojej decyzji i podziękowała za współpracę członkom wytwórni:

Niemniej chciałabym podziękować wszystkim pracownikom i artystom związanym z MyMusic Sp. z o.o. Sp.k. za wszystkie lata współpracy. Szczególnie życzę sukcesów wszystkim artystom zrzeszonym w Young Stars!

Na koniec artystka wyjawiła, jakie ma plany na przyszłość: 

Na szczęście, gdy coś się kończy to i coś się zaczyna – tym samym ruszam dalej z moimi własnymi projektami, koncertami i muzyką, a Was zapraszam do podróży razem ze mną! (…) Już niebawem dowiecie się z moich kolejnych postów o obozach, koncertach oraz innych atrakcjach, które dla Was szykuję! – napisała.

Artyści Przeciw Nienawiści - kto wystąpi? [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Sylwia Przybysz – Artyści Przeciw Nienawiści

Sylwia Przybysz jest jedną z gwiazd koncertu Artyści Przeciw Nienawiści, który odbędzie się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Tauron Arenie. Pod postem zapowiadającym udział wokalistki w koncercie zawrzało. Jedni popierają zarówno decyzję Przybysz o odejściu z wytwórni, jak i udział w koncercie, inni z kolei uważają, że w zaistniałej sytuacji powinna zrezygnować z udziału w wydarzeniu.

Co o tym myślicie?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama