Reklama
placeholder
News

Przedstawiamy artystów Young Stars: MARCUS & MARTINUS

Przedstawiamy artystów Young Stars: MARCUS & MARTINUS
Reklama
Reklama
placeholder

fot. YouTube.com/MarcusMartinusVEVO

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars. Jak co tydzień przybliżamy sylwetkę kolejnego artysty – czas na Marcusa & Martinusa!

Marcus & Martinus to norweski duet, który w 2012 roku stworzyli bracia bliźniacy – Marcus i Martinus Gunnarsen.Chłopcy urodzili się 21 lutego 2002 roku w Elverum. W wieku 4 lat zaczęli śpiewać w chórze dziecięcym.

 

Kilka lat później wyjechali z rodzicami na wakacje do Tajlandii, gdzie dali spontaniczny koncert na jednym z hotelowych przyjęć. Organizator koncertu, norweski muzyk i reprezentant jednej z tamtejszych stacji muzycznych, zaproponował chłopcom udział w konkursie MelodiGrand Prix Junior 2012, który wygrali. To wydarzenie przyniosło im sławę!

Po podpisaniu umowy z wytwórnią Sony Music wydali debiutancki album „Hei”, który ukazał się 23 lutego 2015 roku. Płyta promowana była m.in. przez singiel „Plystre på deg”, który stał się przebojem w ich rodzinnym kraju.

Od tego czasu Marcus i Martinus wydali jeszcze dwie płyty – „Together” w 2016 roku i „Moments” w 2017 roku.

W ramach promocji swojego ostatniego krążka duet wyruszył w trasę „Moments Tour 2018”. 20 marca 2018 roku Marcus & Martinus zagrają w Polsce!

Ich najpopularniejsze kawałki to „Elektrisk”, „Girls” i „Heartbeat”.

 

 

Który kawałek Marcusa & Martinusa lubicie najbardziej?

Zobacz też: Romantyczny teledysk C-Boola do „Wonderland”! Będzie hit na miarę „DJ Is Your Second Name”?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama