News

Ariana Grande w Polsce: Live Nation ugina się przed młodzieżą! Jest nowy regulamin

Ariana Grande w Polsce: Live Nation ugina się przed młodzieżą! Jest nowy regulamin

fot. materiały prasowe

Koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się 9 września 2019 roku w Krakowie. Artystka zagra w Tauron Arenie.

We wtorek 18 grudnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż biletów dla klientów banku Citi Handlowy. W czwartek 20 grudnia 2018 roku rusza sprzedaż regularna. Ceny biletów na koncert Ariany Grande wahają się od 199 złotych do aż ponad 2,5 tysiąca złotych.

Koncert Ariany Grande w Krakowie 16+! Precedensowe obostrzenia w Polsce >>

Wokół przesprzedaży biletów rozpętała się prawdziwa burza – okazało się, że organizator koncertu wprowadził\ ogarniczenie wieku na płycie pod sceną, czyli w najbardziej popularnej wśród młodzieży strefie. Większość młodych fanów wybiera właśnie miejsca na płycie, aby być jak najbliżej swojego idola.

Biletu na płytę na koncert Ariany Grande nie mogły kupić osoby poniżej 16. roku życia. Ba, nie tylko kupić, ale nawet nie mogły bawić się na płycie dzięki biletom kupionym np. przez rodziców lub starsze rodzeństwo. Jedynym obejściem tego punktu regulaminu było kupienie biletów VIP lub Sweetener Sound Check, których ceny zaczynały się od 1768 (!) złotych.

Ariana Grande w Krakowie: wejście na płytę do 16 lat tylko za… 1768 złotych >>

Live Nation ugięło się jednak pod mocnym hejtem ze strony młodych fanów Ariany Grande i zmieniło regulamin. W środę 19 grudnia 2018 roku pojawiła się informacja, że na płytę zostaną wpuszczone osoby poniżej 16. roku życia. Młodzież mająca 13 lat może wejść z rodzicem, a osobom w przedziale wiekowym 14 – 16 lat wystarczy pisemna zgoda rodzica.

Pójdziecie na koncert Ariany Grande w Krakowie?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj