Reklama
placeholder
News

Mama Jaya-Z ożeniła się z wieloletnią partnerką. Beyonce i Blue Ivy zadały szyku na ślubie

Mama Jaya-Z ożeniła się z wieloletnią partnerką. Beyonce i Blue Ivy zadały szyku na ślubie

fot. instagram.com /beyonce/ fot. instagram.com /preciouscelebrations/

Reklama
Reklama
placeholder

Mama Jaya-Z, czyli Gloria Carter, wzięła niedawno ślub ze swoją wieloletnią partnerką. Ceremonia odbyła się 2 lipca na Manhattanie i przyciągnęła wiele gwiazd. Jak zaprezentowała się Beyonce z najstarszą córką?

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy! >>

Mama Jaya-Z ożeniła się z wieloletnią partnerką

Gloria Carter wychowywała amerykańskiego rapera, Jaya-Z, oraz trójkę jego rodzeństwa samotnie, ponieważ, gdy dzieci były jeszcze małe, ich ojciec porzucił rodzinę. W 2017 roku Gloria wyznała publicznie, że jest osobą o orientacji homoseksualnej, w czym wspierał ją popularny na międzynarodowej scenie syn. Carter dokonała tzw. "coming outu"  w teledysku do piosenki rapera o tytule Smile.

Gloria Carter stanęła na ślubnym kobiercu obok swojej partnerki - Roxanne Wilshir. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyła jej rodzina i przyjaciele, w tym Jay-Z z Beyonce i córką Blue Ivy. Obie wybrały bardzo eleganckie stroje. Piosenkarka ubrała długą, kremową sukienkę, a ręce schowała w sztucznym futrze z cienkimi wstążkami. Za to jej 11-letnia córka pokazała się na uroczystości w zielonej, satynowej sukni do kostek. 

Na ślub przyszli między innymi mama Beyonce, czyli Tina Knowles, wokalistka Kelly Rowland i amerykański aktor - Tyler Perry.

Jak wam podobają się kreacje Beyoncé i Blue Ivy?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama