Reklama
placeholder
News

Meghan Markle wybrała się ponownie na koncert Beyonce. Tym razem nie było z nią Harry'ego

Meghan Markle wybrała się ponownie na koncert Beyonce. Tym razem nie było z nią Harry'ego

fot. commons.wikimedia.org/Biuro Irlandii Północnej/ -https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Meghan_Markle_-_2018_%28cropped%29.jpg fot. YouTube/ Beyoncé/

Reklama
Reklama
placeholder

Meghan Markle i Harry są zdecydowanie wielkimi fanami Beyonce, o czym świadczy najnowszy viralowy filmik, na którym wspólnie tańczą na jej koncercie. 42-latka wybrała się na występ gwiazdy w ramach trasy Renaissance World Tour aż dwa razy. Ostatnio Meghan postanowiła bawić się bez Harry'ego. Kto jej towarzyszył?

Spotify zerwał kontrakt z Meghan Markle? Jej głos miał być… dogrywany >>

Meghan Markle wybrała się drugi raz na koncert Beyonce. Z kim poszła?

Najnowsza trasa koncertowa Beyonce przyciąga wiele gwiazd oraz popularne pary, takie jak np. Tom Holland i Zendaya czy Timothee Chalamet i Kylie Jenner. Ostatnim razem Meghan Markle bawiła się na koncercie artystki w objęciach męża, choć wybierając się ponownie na występ 42-latki, zabrała ze sobą koleżanki z show-biznesu. 

Timothee Chalamet i Kylie Jenner przyłapani na koncercie Beyonce. Już się nie ukrywają? >>

Meghan Merkle uczestniczyła w urodzinowym koncercie Beyonce, który odbył się 4 września w Inglewood, tuż obok Los Angeles. Towarzyszyły jej sławne koleżanki - Kerry Washington i Kelly Rowland. Wszystkie zdecydowały się tego dnia na ciemne stylizacje ze srebrnymi błyszczącymi dodatkami. Rowland uzupełniła swój look kryształami przyczepionymi do twarzy. 

Meghan Markle i Harry tańczą na koncercie Beyonce [WIDEO]

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama