Reklama
placeholder
News

Budda: film trafi do kin już w marcu! Jaki nosi tytuł i kiedy premiera?

Budda: film trafi do kin już w marcu! Jaki nosi tytuł i kiedy premiera?

fot. instagram.com//budda.7/

Reklama
Reklama
placeholder

Budda 16 lutego 2024 roku wieczorem za pośrednictwem swojego kanału nadawczego na Instagramie ujawnił pierwsze informacje dotyczące filmu, nad którym pracuje. Wyjawił, że chciał opowiedzieć o wszystkim kilka dni później, ale w sieci pojawiło się mnóstwo plotek, dlatego zdecydował się zdradzić szczegóły produkcji wcześniej niż planował. 

BUDDA. DZIECIAK '98: zwiastun filmu trafił do sieci. Jaką piosenkę w nim wykorzystano? >>

Budda zdradził, o czym będzie jego film

Budda jest obecnie jednym z najpopularniejszych youtuberów. Pod koniec stycznia 2024 Kamil Labbuda poinformował fanów o tym, że jest w trakcie kręcenia pełnometrażowego filmu. W połowie lutego  zdradził więcej na temat tego projektu. 

Na zrobienie filmu biograficznego to ja jestem za młody jeszcze. Takie filmy to się robi jak się już skończy karierę albo i 20 lat później. To jest film, który tylko w bardzo małym stopniu mówi o historii, o tym jak było. O tym jak się zaczął budować YouTube, ale przede wszystkim pokazuje jak działa branża, jak działa YouTube, Instagram, jak to się monetyzuje. Skąd się biorą w tym wszystkim pieniądze. Jakie rządzą tym prawa. Jakie są nasze historie podczas nagrywania tych wszystkich materiałów, które widzicie. Takze to nie będzie film na zasadzie: tak było jak miałem 7 lat, tak było jak miałem 10, tak było jak zacząłem YouTube'a. To jakby, jaka jest historia tego wszystkiego, jak było za dzieciaka to jest bardzo mały procent tego całego materiału. Reszta to są raczej backstage'owe przygody z tego jak my tworzymy treści, jak tworzymy ten kanał, jak tworzymy  Instagrama. To będą też interakcje z Wami jako z moimi odbiorcami, będzie wielu z Was tam pokazanych. Naprawdę to będzie zdecydowanie przełomowy film, jeżeli chodzi o aspekt pokazania tego, jak wygląda praca twórcy tworzącego takie filmy od zaplecza nagrana w kinowy sposób.

Na koniec Budda podkreślił, że film nie będzie biografią, tylko tym, co dzieje się aktualnie tu i teraz.

Niezwykły, przedpremierowy pokaz filmu odbył się w Warszawie

W sobotę 17 lutego 2024 roku na swoim InstaStory influencer przekazał fanom informację o tym, że mają oni zebrać się w wyznaczonym przez niego miejscu w Warszawie. 777 osób miało szansę obejrzeć tego dnia przedpremierowo film zatytułowany Budda Dzieciak 98' w największej sali kinowej w Polsce w towarzystwie Buddy. Jest on już prawie gotowy. Pozostałe osoby otrzymały w prezencie podpisany osobiście przez youtubera plakat przedpremierowy filmu. W akcji wzięło udział łącznie 1500 osób. Ci, którym udało się otrzymać bilet na pokaz przedpremierowy, zagrają w produkcji, bo jej kluczowa scena była nagrywana właśnie w trakcie seansu. 

Budda w przebraniu wrzucił 100 000 PLN do puszki WOŚP. Jest wideo >>

Oficjalna premiera filmu Budda Dzieciak '98 odbędzie się 22 marca 2024 roku. Wybierzecie się do kina?

fot. screen kanał nadawczy instgram.com/budda.7/

 

@_pysiekkk

#budda #warszawa #zlotetarasy #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny - _pysiul

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama