Reklama
placeholder
News

Gwiazdor k-popu skazany za nagrywanie ofiar gwałtów

Gwiazdor k-popu skazany za nagrywanie ofiar gwałtów

Fot. Instagram.com/newskpopnews

Reklama
Reklama
placeholder

Gwiazdor k-popu został skazany za nagrywanie ofiar gwałtów. To nie pierwszy wyrok, który usłyszał w ostatnim czasie.

Raper został skazany na 55 lat więzienia! >> 

Choi Jong-hoon skazany za nagrywanie ofiar gwałtów

Jak podaje m.in. portal Metro.co.uk, Choi Jong-hoon, były członek południowokoreańskiego zespołu FTISLAND, został skazany za nagrywanie i fotografowanie ofiar gwałtów, których się dopuścił oraz rozpowszechnianie tych materiałów. Mówi się, że wyrok w sprawie 30-letniego artysty zapadł w piątek 27 marca 2020 roku w sądzie w Seulu.

Filmowanie nagiego ciała kobiety, wysyłanie takich nagrań innym oraz rozpowszechnianie pornografii może szybko i łatwo zniekształcić świadomość seksualną. Szkody społeczne są ogromne – cytuje wypowiedź sędzi ogłaszającego wyrok Metro.co.uk.

Członkini rodziny królewskiej nie żyje. Zmarła przez koronawirusa >>  

Choi Jong-hoon został skazany na rok pozbawienia wolności. Zobowiązano go również do wzięcia udziału w 80-godzinnym programie na temat  problemu przemocy seksualnej. Dodatkowo Choi Jong-hoon przez dwa lata od wyjścia na wolność ma być objęty dozorem kuratora. 

Metro.co.uk. przypomina, że w listopadzie 2019 roku Choi Jong-hoon został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za odurzenie i zgwałcenie dwóch kobiet w 2016 roku. W tej sprawie skazano także innego wokalistę –  Jung Joon Young. Zasądzono mu 6 lat więzienia. Choi Jong-hoon przez cały czas trwania procesu twierdził, że jest niewinny. W 2019 roku ogłosił zakończenie kariery muzycznej.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama