Reklama
placeholder
News

BTS: trzech wokalistów z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

BTS: trzech wokalistów z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

fot. Wikimedia Commons/Dispatch

Reklama
Reklama
placeholder

Trzech wokalistów zespołu BTS uzyskało pozytywny wynik testu na COVID-19. 26 grudnia 2021 roku tę informację przekazał portal Entertainment.

BTS robią przerwę w karierze! Dlaczego i kiedy wrócą? >> 

Członkowie BTS uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa

Jak czytamy, w święta Bożego Narodzenia trzech z siedmiu członków BTS uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Wokaliści, o których mowa to RM, Jin i Suga. Artyści mieli przyjąć drugą dawkę szczepionki na COVID-19 w sierpniu, aktualnie przebywają na izolacji w domu.

Według relacji mediów, 28-letni Suga uzyskał pozytywny wynik testu w piątek 24 grudnia, a jego koledzy z zespołu – 29 Jin i 27-letni RM – otrzymali go następnego wieczoru.

Wytwórnia Big Hit przekazała, że Suga i RM przechodzą COVID-19 bezobjawowo. Jin ma łagodne objawy, m.in. lekką gorączkę. Wszyscy stosują się do aktualnych zaleceń epidemicznych.

BTS ogłosili przerwę w karierze i założyli osobne profile na Instagramie >>  

Serwis ew.com podaje, że Jin z BTS zrobił dwa testy PCR po podróży za granicę i oba były negatywne. W sobotę poczuł się źle i trzeci test okazał się pozytywny.

Z kolei Suga i RM uzyskali pozytywny wynik pod koniec kwarantanny, której poddali się po pobycie w USA.

Mamy nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia!

Koronawirus w Polsce: nowe obostrzenia od 15.12.2021 >>

Jeśli kochacie k-popowe hity, jesteście ciekawi nowości ze świata k-popu i kultury koreańskiej, oglądajcie K-Pop Non Stop w 4FUN.TV w niedziele o 9.00 i śledźcie grupę K-POP NON STOP na Facebooku!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama