News

Finał konkursu Miss Polski już za 3 dni! Co robią kandydatki?

Finał konkursu Miss Polski już za 3 dni! Co robią kandydatki?

Finalistki konkursu Miss Polski, które już od jakiegoś czasu możecie oglądać na antenie 4FUN Dance, już za 3 dni staną przed finalnym starciem w rozgrywce o tytuł Najpiękniejszej Polki! Widzieliście dziewczyny śpiewające "Llama In My Living Room"? Zobaczcie TUTAJ, bo wyszło genialnie!

Już 3 grudnia 2017 roku piękne finalistki konkursu Miss Polski staną do ostatecznej konkurencji i zawalczą o koronę, która niestety jest tylko jedna.

24 kandydatki przebywają obecnie na zgrupowaniu w Nowym Sączu, gdzie przygotowują się do swojego finalnego występu. Jesteście ciekawi jak spędzają ten czas?

Dziewczyny ćwiczą poprawne chodzenie po wybiegu, układy choreograficzne, robią przymiarki konkursowych stylizacji i dobrze się przy tym bawią! Wieczory spędzają we wspólnym gronie, a nawet zorganizowały sobie piżama party!

Piękne kandydatki udzielają się też charytatywnie i wspierają akcję #StawiamyZosieNaNogi, czyli zbiórkę funduszy na leczenie małej Zosi, która urodziła się z wadą wrodzoną. Dziewczyny mają nadzieję, że jeśli o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców, to uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie siepomaga.pl/zosiabiecek.

Śledźcie na bieżąco co robią urocze finalistki i oglądajcie kandydatki do korony Miss Polski codziennie na antenie 4FUN Dance!

 

Kochani !!! Pamiętamy o tym, żeby postawić Zosię na nogi:) siepomaga.pl/zosiabiecek #misspolski#misspoland#siepomaga#zosia

Post udostępniony przez Katarzyna Żydek (@katarzyna_zydek) 30 Lis, 2017 o 1:32 PST

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.