News

Demi Lovato ma nowego chłopaka! Kim jest Max Ehrich?

Demi Lovato ma nowego chłopaka! Kim jest Max Ehrich?

Fot. Instagram.com/maxehrich/ddlovato

Demi Lovato ma nowego chłopaka! Kim jest Max Ehrich, z którym romansuje 27-letnia gwiazda? Zobaczcie czego się o nim dowiedzieliśmy.

Demi Lovato bez makijażu! Wygląda PIĘKNIE >> 

W listopadzie 2019 roku mówiło się o tym, że Demi Lovato spotyka się z 25-letnim Austinem G. Wilsonem. Jednak jakiś czas temu pojawiły się informacje, że para zerwała ze sobą. Mówiło się, że Demi Lovato i Austin G. Wilson podjęli decyzję o rozstaniu, bo „nie mieli dla siebie czasu". 

Demi Lovato – nowy chłopak

Jak się okazało, Demi Lovato już nie jest singielką. Amerykańska wokalistka umawia się teraz z 28-letnim Maxem Ehrichem. 

Niedawno Max Ehrich nagrał dla fanów live na Instagramie. W pewnym momencie podeszła do niego Demi Lovato, która chciała przykryć chłopaka kocem. Ehrich powiedział, że „jest na live”, a Demi ukryła się przed kamerą. ;-) 

Jak podają portale, Demi Lovato i Max Ehrich nie znają się długo. Jak się okazało, postanowili jednak spędzić razem czas kwarantanny. Kim jest nowy chłopak Demi Lovato?

Miley Cyrus o przyjaźni z Demi Lovato: „Byłyśmy po prostu zaj*****ie homoseksualne” >> 

Max Ehrich – wiek, filmy, seriale, Instagram

Max Ehrich urodził się 24 czerwca 1991 roku w Marlboro Township w New Jersey (USA). Jest aktorem, piosenkarzem oraz tancerzem. Fani filmów i seriali mogą znać go z takich produkcji jak Brzydula Betty, iCarly, Shake It Up czy High School Musical 3 – Ostatnia Klasa.

W 2013 roku chłopak Demi Lovato był nominowany do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy Młody Aktor za rolę w serialu Żar Młodości. 6 lat później (w 2019 roku) aktor pojawił się w filmie Netflixa – Chodzenie, Jazda, Rodeo.

W 2018 roku Max Ehrich z powodu stalkera wynajął ochronę. Jak podają portale, stalker śledził gwiazdora, a jakiś czas później miał próbować go molestować. Kiedy Ehrich się sprzeciwił, stalker miał wycelować w jego stronę broń.

Demi Lovato w ciąży?! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem >> 

Tak jak Demi Lovato, 28-letni Max Ehrich zajmuje się nie tylko aktorstwem, lecz także muzyką. W czerwcu 2019 roku nowy chłopak wokalistki wydał singiel Somebody Else.

Zanim Max Ehrich zaczął spotykać się z Demi Lovato, był związany z aktorkami Jennette McCurdy (znaną z serialu iCarly) i Veronicą Dunne. W 2017 roku mówiło się, że Ehrich romansuje z Bellą Thorne.

Myślicie, że Demi Lovato i Max Ehrich tworzą zgrany duet?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling myself is a felony 💋 #ILoveMe

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got that sunshine on my Sunday best... ☀️

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I couldn’t decide which one... so here’s both 🤷🏻‍♀️😝

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sendin love & light fam 🙏

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj