Reklama
placeholder
News

Demi Lovato bez makijażu! Wygląda PIĘKNIE

Demi Lovato bez makijażu! Wygląda PIĘKNIE

Fot. Instagram.com/ddlovato

Reklama
Reklama
placeholder

Demi Lovato pokazała zdjęcie bez makijażu! 27-letnia wokalistka wygląda naprawdę pięknie w naturalnym wydaniu. Musicie zobaczyć tę fotkę.

Demi Lovato bez makijażu - zdjęcie 

Demi Lovato jest gwiazdą, która otwarcie przyznaje się do tego, że nie zawsze radziła sobie z popularnością. Amerykańska piosenkarka przez długi czas nie akceptowała siebie. Walczyła m.in. z bulimią i anoreksją oraz uzależnieniem od narkotyków.

Demi Lovato: pierwszy występ po przedawkowaniu narkotyków >> 

Demi Lovato stanęła na nogi i nie wstydzi się swoich słabości. Nie tylko mówi publicznie o tym co przeszła, lecz także publikuje zdjęcia, na których jej ciało odbiega od kanonów show-biznesowego piękna.

We wrześniu 2019 roku Demi Lovato pokazała fanom na Instagramie niewyretuszowane zdjęcie w bikini, a niedawno wrzuciła fotkę, na którym w ogóle nie ma makijażu.

Nie robiłem #PoniedziałkuBezMakijażu od lat, ale pomyślałem, że po opublikowaniu tak wielu efektownych zdjęć z tonami makijażu i ze zrobionymi włosami ważne jest, żeby pokazać jaka jestem pod tym wszystkim. Tak wyglądam 85-90% czasu. Jestem dumna z moich piegów,  z podbródka i z siebie za to, że kocham i akceptuję siebie taką jaką jestem – napisała 27-latka w opisie.

Demi Lovato pokazała zdjęcia bez retuszu. "TO CELLULIT!" >> 

Piękna w środku i na zewnątrz

Moje ukochane piegi

Cześć, piękna

Wspaniała – czytamy w komentarzach.

Nam też Demi Lovato bardzo podoba się w takiej wersji!

Wygląda przepięknie, prawda?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama