News

Demi Lovato w żałobie. Nie żyje bardzo bliska dla niej osoba

Demi Lovato w żałobie. Nie żyje bardzo bliska dla niej osoba

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato jest w żałobie. Nie żyje bardzo bliska dla niej osoba. Wokalistka pożegnała ją na Instagramie.

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru apeluje o pomoc. Jego partnerka ma nowotwór >> 

Demi Lovato – dziadek piosenkarki nie żyje

Niedawno Demi Lovato napisała post na Instagramie, w którym pożegnała swojego zmarłego dziadka. 27-letnia gwiazda opublikowała kilka zdjęć Perry’ego Harta, który zmarł po długiej chorobie. Demi Lovato zdradziła, że boli ją fakt, że, z powodu pandemii koronawirusa, jej rodzina nie wyprawi odpowiedniego pogrzebu zmarłemu.

Obudziłam się na wieść o tym, że mój dziadek Perry zmarł dzisiaj rano. Był chory od wielu lat, więc czuję ulgę, że już nie cierpi, ale boli mnie myśl o tym, że nasza rodzina nie pożegna się z nim odpowiednim pogrzebem. Ale taka jest rzeczywistość podczas tej pandemii. (…) Kocham Cię, dziadku. Przepraszam, że nie zrobiliśmy razem więcej zdjęć, ale mam wiele wspomnień, którymi będę Cię przywoływać, dopóki pewnego dnia się nie spotkamy. Spoczywaj spokojnie. Kocham Cię – czytamy.

Dlaczego 16-letnia tiktokerka nie żyje? Miała prawie 2 mln obserwujących >>

Mama Demi Lovato, Dianna De La Garza, też pożegnała swojego tatę w mediach społecznościowych. Tancerka napisała na Instagramie:

Pewnie będę za Tobą tęsknić, szefie. Mam złamane serce, ale cieszę się, że nie cierpisz już tutaj na ziemi. Byłeś najlepszym tatą na całym świecie. Zawsze będę Cię kochać.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj