News

Demi Lovato ma nowy tatuaż. Ma ważny przekaz [FOTO]

Demi Lovato ma nowy tatuaż. Ma ważny przekaz [FOTO]

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato zrobiła sobie nowy tatuaż. Wokalistka zdradziła, że rysunek na ciele ma dla niej duże znaczenie. 

Demi Lovato pokazała zdjęcia bez retuszu. "TO CELLULIT!" >> 

Demi Lovato ma za sobą bardzo trudny czas. Po sześciu latach życia w trzeźwości, w lipcu 2018 roku, 27-letnia gwiazda przedawkowała narkotyki. Została znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Hollywood i trafiła do szpitala, a stamtąd na odwyk.

Na szczęście wokalistka wraca do równowagi. Pod koniec stycznia Demi Lovato wystąpiła na gali rozdania Grammy 2020. Był to jej pierwszy wykon na scenie od czasu przedawkowania narkotyków. Lovato zaśpiewała swój najnowszy utwór Anyone, który został napisany i nagrany kilka dni przed przedawkowaniem. Po występie artystka została nagrodzona owacjami na stojąco.

Demi Lovato: pierwszy występ po przedawkowaniu narkotyków. Publiczność zachwycona >> 

Demi Lovato – nowy tatuaż

Demi Lovato zrobiła sobie nowy tatuaż, który symbolizuje ostatnie wydarzenia w jej życiu. 27-latka wrzuciła na Instagram zdjęcie rysunku na karku. Tatuaż został wykonany przez Alessandro Capozziego i przedstawia anioła, którego ciągną w stronę nieba trzy gołębie.

Niedawno wycofałam się z mediów społecznościowych, żeby przygotować się do występów na Grammy i Super Bowl, ale kiedy byłam poza portalami społecznościowymi, dostałem ten niesamowicie znaczący tatuaż wykonany przez @alessandro_capozzi. Zrobienie go było doświadczeniem, którego nigdy wcześniej nie przeżyłam. Nie mam pojęcia, co się wydarzyło. Powiedziałam mu o swoim życiu i miejscu, w którym byłam. Stworzyliśmy kombinację obrazów, które najlepiej symbolizują przebudzenie duchowe, które we mnie nastąpiło. Upadły anioł jest podnoszony przez 3 czyste, anielskie gołębie (Święta Trójca), a jego wewnętrzne światło jest kierowane przez wyższą świadomość. Rozpad jego ciemnych skrzydeł to symbol ciemności, którą zrzucam. Alessandro - jesteś niezwykle utalentowany i chcę więcej!! Dziękuję za to wyjątkowe doświadczenie. Jedynym minusem jest to, że nie widzę fizycznie tej niesamowitej grafiki, ponieważ jest ona na moich plecach! Ha, ha. (…) PS. Nadal nie mogę uwierzyć w to, jak teraz wygląda moje życie i jak niesamowicie zostało uzdrowione – napisała Demi Lovato pod zdjęciem.  

Jak Wam się podoba nowy tatuaż Demi? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I recently went dark on social media in preparation for my Grammy and Super Bowl performances but while I was off socials I got this incredibly meaningful tattoo done by @alessandro_capozzi. Getting tatted by him was an experience I’ve never had before.. no idea what I was going to get done, I told him about my life and where I was at in that moment and we created a combination on images that best symbolized the spiritual awakening I was having. Having a fallen angel being lifted by 3, pure, angelic doves (the Holy trinity) as her inner light is being guided by a higher consciousness, and the disintegration of her dark wings was representing the darkness I was shedding. Alessandro - you are extremely talented and I can’t wait for more!! Thank you for this special experience.. the only bummer is I can’t physically see this amazing artwork because it’s on my back! Haha. Also shout out to @scooterbraun for introducing us! ??? ps. I still can’t believe how life like this looks and it healed amazing as well ??????

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bff @matthew_scott_montgomery told me to post this on my feed... so here ??‍♀️

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m here in Miami! Ready for the Super Bowl!! Let’s do this!! ???

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Pride!!! ?️‍???

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj