News

Demi Lovato została zgwałcona jako nastolatka. To był jej pierwszy raz

Demi Lovato została zgwałcona jako nastolatka. To był jej pierwszy raz

Fot. YouTube.com/Demi Lovato

Demi Lovato zdecydowała się na szokujące wyznanie. Zdradziła, że została zgwałcona jako nastolatka. To był jej pierwszy raz.

Demi Lovato przeszła zawał serca i 3 udary po przedawkowaniu! >> 

Demi Lovato – dokument Dancing With The Devil

23 marca 2021 roku na YouTube będzie miał premierę serial dokumentalny o wokalistce. W Dancing With The Devil 28-latka opowiedziała m.in. o uzależnieniu od narkotyków i alkoholu oraz traumatycznych chwilach z jej życia, o których wcześniej nie wspominała.

2 kwietnia ma ukazać się nowa płyta Demi Lovato - Dancing with the Devil ... the Art of Starting Over.

Demi Lovato została wykorzystana seksualnie 

W serialu dokumentalnym Demi Lovato mówiła, że została wykorzystana seksualnie kiedy miała 15 lat. Twierdzi, że doszło do tego, kiedy pracowała dla Disney Channel. Piosenkarka nie ujawniła kto był sprawcą, ale powiedziała, że musiała cały czas się z nim spotykać. Dodała, że kiedy powiedziała głośno o tym co się stało, wobec osoby, o której mówi nie wyciągnięto konsekwencji.

Straciłam dziewictwo w wyniku gwałtu. (…) Bardzo ciężko mi było pogodzić się z faktem, że doszło do tego w ten sposób. (…) Myślałam, że to moja wina, bo dalej się z nim spotykałam – cytuje wypowiedź gwiazdy The Guardian.

Demi Lovato dodała, że tamto traumatyczne doświadczenie przyczyniły się do jej zaburzeń odżywiania i tego, że się samookaleczała.

Artystka zdecydowała się powiedzieć głośno o wykorzystaniu seksualnym, żeby pomóc tym, którzy mają za sobą podobne przeżycia.

Pałac komentuje wywiad Meghan i Harry’ego. Rodzina królewska jest „zasmucona” >> 

Piosenkarka została wykorzystana seksualnie kolejny raz, wiele lat później, w dniu przedawkowania. Sprawcą był diler narkotyków.

Ja nie tylko przedawkowałam. Zostałam też wykorzystana. Kiedy mnie znaleźli, leżałam nago i byłam sina. Zostawił mnie na śmierć po tym, jak mnie wykorzystał – cytuje Demi Lovato Radio Zet.

Przypomnijmy, że 24 lipca 2018 roku amerykańska artystka trafiła do szpitala w Los Angeles po tym jak, po sześciu latach trzeźwości, przedawkowała heroinę. Po dwóch tygodniach piosenkarka opuściła klinikę i wzięła udział w 3-miesięcznym odwyku.

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach 12.00 – 2.00), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.