Reklama
placeholder
News

Erotyczne wideo Drake’a wyciekło do sieci? Internet oszalał

Erotyczne wideo Drake’a wyciekło do sieci? Internet oszalał

fot. instagram.com/champagnepapi

Reklama
Reklama
placeholder

Do sieci wyciekło wideo, na którym Drake — lub ktoś niesamowicie podobny — oddaje się samotnym, cielesnym uciechom. Internet oszalał, platformy społecznościowe pełne są dwuznacznych komentarzy, a użytkownicy przesyłają sobie w prywatnych wiadomościach owo tajemnicze nagranie.

Bianca Censori spaceruje nago owinięta prześwitującym płaszczem. Fani zniesmaczeni >>

Wyciekło wideo, na którym Drake się masturbuje?

Na platformie X pojawiło się wideo, na którym widzimy prawdopodobnie Drake’a. Raper leży na kanapie i nagrywa się w lustrze. Nagranie wygląda tak, jakby było kręcone z intencją późniejszego przesłania go do konkretnej osoby. Na końcu artykułu znajdziecie ocenzurowaną stopklatkę. Jakim cudem wideo wyciekło do sieci? Nie wiadomo, choć wiele osób spekuluje, że była to celowa zagrywka artysty.

Zespół Taylor Swift zagroził studentowi pozwem. Poszło o jej prywatne loty samolotem >>

Wyciek sekstaśm zawsze odbija się szerokim echem, ale tym razem wrzawa po tym zdarzeniu jest wyjątkowa. Dlaczego? Chodzi tutaj o… rozmiar. Można powiedzieć, że natura obdarzyła rapera wyjątkowo hojnie. Na TikToku jest już masa filmików mówiących o kompleksach połowy świata, nie brakuje też żartobliwych memów.

Nagranie przez kilka godzin krążyło na platformie X, jednak administracja w końcu się z tym uporała. Obecnie zarówno na dawnym Twitterze, jak i na TikToku wiele osób w komentarzach oferuje przesłanie filmiku bezpośrednio poprzez wiadomość prywatną.

Drake odniósł się do rzekomego wycieku erotycznego wideo

Co na to sam raper? Drake jak to Drake — nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, nie zaprzeczył, nie potwierdził. Jednak podczas koncertu w Nashville 8 lutego (dwa dni po wycieku) zwrócił się do widowni z takimi słowami:

Wiem, że wszyscy czekacie na to, bym się odniósł do sprawy. Te plotki są prawdziwe – mój tata jest tu dzisiaj! Na tę informację wszyscy czekaliście, prawda?

Poza tym w sieci krąży wiele materiałów wątpliwej autentyczności. Gdzieniegdzie można znaleźć rzekomy zrzut ekranu InstaStories na profilu Drake’a, na którym widać napis:

I wasn’t hiding my meat from the world. I was hiding the world from it
ang. Nie ukrywałem mojego „mięsa” przed światem. Ja chroniłem świat przed nim.

Jest też wideo z koncertu, na którym słyszymy słowa:

Dotarło do mnie, że krąży w sieci wideo. Mogliście mnie wszyscy zobaczyć z rakietą Apollo 12 [w rękach – przyp. red], chciałem to wyjaśnić. Nie ukrywałem mojego „mięsa” przed światem. Ja chroniłem świat przed nim.

Na pierwszy rzut oka wygląda to jednak na fake z dźwiękiem wygenerowanym z pomocą AI i połączonym z przypadkowym wideo z koncertu. Wspomniane wyżej materiały możecie zobaczyć poniżej.

Jak sądzicie, czy faktycznie doszło do „wycieku”?

zrzut ekranu z konta twitter.com/ghboy_gadafi

 

@nufixse missal #CapCut #drake #meat #huge!#MASSIVE #giganormous #NOTREAL #WAYTOBIG #why #fyp #fypシ #fypage #fyoup #fypシ゚viral #fyppppppppppppppppppppppp ♬ original sound - B1gBruh

 

@shookpopculture drake is so real for this 😭 #drake #drakeleaked #drakeconcert ♬ original sound - POP CULTURE CLIPS

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama