Reklama
placeholder
News

Dua Lipa też nosi polskie ciuchy. Jak wygląda?

Dua Lipa też nosi polskie ciuchy. Jak wygląda?

Fot. Instagram.com/dualipa

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa założyła top polskiej marki! Wokalistka nie jest pierwszą światową gwiazdą, która doceniła ciuchy z naszego kraju. Jak wygląda?

Gwiazdy noszą polskie ciuchy! Miley Cyrus, Hailey Bieber, kto jeszcze? >> 

Dua Lipa w koszulce polskiej marki Neige 

Pod koniec kwietnia 2019 roku Dua Lipa wrzuciła na Instagram zdjęcie, do którego pozuje w oryginalnej stylizacji. Do wzorzystego garnituru brytyjska artystka założyła top zaprojektowany przez polską markę Neige . Kilka tygodni później zdjęcie Dua Lipy w polskim ciuchu udostępniono na oficjalnym profilu marki.

Dua Lipa wymiata w naszym Off Shoulder Topie z AW 18 – napisano pod fotką.

Shawn Mendes: fani z Polski stworzyli niesamowitą akcję! Kisses From Poland podbiło sieć >> 

Co wiemy o marce Neige? Jak czytamy na oficjalnej stronie producenta:

Neige to polska marka skupiona wokół koncepcyjnego streetwearu. Tworzy ubrania dla młodych ludzi, czerpie ze współczesnego minimalizmu przełamanego nietypowymi rozwiązaniami, widocznymi w sposobie konstrukcji lub wysmakowanych detalach, które są znakiem rozpoznawczym brandu. Moda uliczna przeplata się tutaj z casualową elegancją. Świadome i przemyślane projekty sprawiają, że każda kolejna kolekcja jest spójną całością dopracowaną w każdym detalu. Marka działa od 2011 roku. Od kilku lat jest widoczna na światowym rynku, obecna w topowych sklepach na wszystkich kontynentach. Doceniana przez artystów, stylistów i blogerów wpisuje się z dużą śmiałością na mapę światowego streetwearu.

W ofercie Neige  znajdziecie więc: koszulki, bluzy, kurtki, spodnie i akcesoria (m.in. torebki). 

Hailey Bieber w kampanii Levi Strauss &Co. Wygląda obłędnie >> 

Dua Lipa nie jest jedyną gwiazdą, która nosi ubrania polskich marek. Ciuchy z naszego kraju docenili już m.in. Kim Kardashian, Justin i Hailey Bieber oraz Lady Gaga.

Jak Wam się podoba taka stylówka Dua Lipy?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama