Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran wraca z nowym singlem po 1,5 roku przerwy! Oto Afterglow

Ed Sheeran wraca z nowym singlem po 1,5 roku przerwy! Oto Afterglow

Fot. YouTube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran wraca z nowym singlem po 1,5 roku przerwy! Zobaczcie teledysk do piosenki Afterglow.

Ariana Grande ZARĘCZONA! Gwiazda pokazała pierścionek >>

Ed Sheeran – nowa piosenka Afterglow

Ed Sheeran wie jak zaskakiwać swoich fanów! W poniedziałek 21 grudnia 2020 roku wokalista wypuścił nowy utwór - Afterglow. To jego pierwsze wydawnictwo od blisko 18. miesięcy.

Cześć wszystkim. "Afterglow" to piosenka, którą napisałem w zeszłym roku i którą chciałem dla Was wydać. To nie jest pierwszy singiel z następnej płyty, to po prostu piosenka, którą kocham i mam nadzieję, że Wy też ją pokochacie. (...)  Życzymy bezpiecznych i szczęśliwych świąt i Nowego Roku. Ja wracam do krainy ojcostwa, ciao - napisał artysta na Instagramie. 

Przypomnijmy, że w 2019 roku Ed Sheeran wydał swój ostatni krążek - No 6. Collaborations Project – przy którym współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Stormzy, Justin Bieber, Camila Cabello i Cardi B. Niedługo później wokalista ogłosił przerwę w karierze i postanowił skupić się na rodzinie.

Kilka miesięcy temu Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami. Córka pary otrzymała imiona Lyra Antracita.

4Dreamers kończą karierę! Jest oświadczenie zespołu >>

Chociaż Ed Sheeran nie zdradził czy planuje wydać nową płytę, jego fani podejrzewają, że artysta szykuje wielki powrót i wkrótce zaprezentuje album. ;-) 

Mamy nadzieję, że szczegóły nowego krążka poznamy niedługo!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama