Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran jako wampir w nowym klipie! Bad Habits już w sieci

Ed Sheeran jako wampir w nowym klipie! Bad Habits już w sieci

YouTube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran powraca! Jedna z największych światowych gwiazd muzyki pop właśnie wydała klip do piosenki Bad Habits. Teledysk wyreżyserował Dave Meyers – autor klipów Ariany Grande, Billie Eilish czy Coldplay.

Utwór jest zupełnym przeciwieństwem do ostatniej propozycji od Eda Afterglow i zawdzięcza swoje szybkie tempo i wakacyjne brzmienie współtwórcom – piosenkę tworzyli Johnny McDaid  (Shape of You) oraz FRED (No.6 Collaborations Project).

Tak Justin Bieber z żoną ubrali się na spotkanie z prezydentem >>

Co więcej, w klipie towarzyszącym singlowi Ed pojawia się jako… wampir, dodatkowo w różowym garniturze, który spędza szaloną noc w towarzystwie innych upiorów i powraca do swojej normalnej formy dopiero o świcie. Przepełniony czarnym humorem teledysk jest metaforą tytułowych "złych nawyków". 

To zawsze niesamowite uczucie, gdy wydajesz nowy singiel. Chciałem, żeby klip do "Bad Habits" był osadzony w nierzeczywistym świecie, dlatego postawiłem na wampiry. Kręcenie teledysku i przeistoczenie się w moje alter ego było mega frajdą. Jedyne co mi się średnio podobało, to sceny kręcone na dużych wysokościach - tutaj frajda była dużo mniejsza - mówi Ed Sheeran o nowym teledysku.

Cóż, mamy nadzieję, że największą frajdę przynosi Edowi tworzenie muzyki i oby to była zapowiedź dużej porcji nowego materiału :)

Dajcie znać, jak się Wam podoba nowy kawałek i teledysk! 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama