News

Ed Sheeran AKTOREM! W jakim filmie zagra?

Ed Sheeran AKTOREM! W jakim filmie zagra?

instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran ma za sobą rolę epizodyczną w super popularnym serialu Gra o Tron. Wokalista sam chciał mieć swój udział w tworzeniu tego serialu i udało mu się zostać… żołnierzem śpiewającym w lesie!

Wokalista ma na swoim koncie również pojawienie się w Dzienniku Bridget Jones. Jak widać (jego) apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Ed Sheeran spędzał na planie nowej produkcji po 12 godzin dziennie. Nie była to jednak zwykła praca na planie, bo większość scen była kręcona podczas jego koncertów. Zdjęcia odbywały się na początku 2018 roku w trakcie trasy koncertowej Sheerana.

Ed Sheeran w filmie

Rudowłosy wokalista zagra w filmie reżysera takich hitów jak Trainspotting i Slumdog. Milioner z ulicy. Danny Boyle zaprosił Eda Sheerana do odegrania roli… gwiazdy muzyki.

Odkrywam go i zabieram w trasę koncertową, a potem staje się większą gwiazdą niż ja. Sprytnie to wymyślili. Sam film kręcili podczas moich występów, więc były to bardzo intensywne dwa miesiące. (…) Grałem samego siebie, więc nie było to takie straszne. Nie dało się tego za bardzo zepsuć – powiedział muzyk o swojej roli.

Cały film ma być inspirowany historią zespołu The Beatles.

Pójdziecie do kina?

 

 

 

Gonna miss the @thewibbles whilst I’m in the USA. Wib wib wib ? @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.